Sayfa 30/1000 İlkİlk ... 2028293031324080130530 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 233 - 240 arası.

Konu: EuroBOND mevzusu hakkinda sohbet..

1.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Ben isyatirimi aradim ve en tepedeki kisiyle konustum. Turkte olsan yabanci da olsan butun bilgilerini aliyoruz ve devlet bizim bu doldurdugumuz formlar uzerinden vergi topluyor demisti

Siz neden devlet bilemez falan dediniz orasini anlamadim. Kimin aldigi belli ne kadar sure elinde tuttuguda belli. Devlet hepsini biliyor cunku TR deki yatirim kurumlari butun bilgilerinizi aliyorlar.
    Demekki kaydi var biyerde kimin oldugu bilinmiyor degil. Tabi yurt disindan alinirsa takibi olmayabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by JonDowes Yazıyı Oku
    Çok kuponlu tahvillerin bileşik getirisi tek bir formül ile bulunamaz. Makro kullanmak veya finansal hesap makinesi gerekir.
    exceldeki XIRR fonksiyonu bu hesaplamayı yapıyor. kendi içerisinde iteratif olarak çalışıyor...
    yatırım tavsiyesi değildir.

3. Bugün bloomberght te bir uzman %11-12 eurobond faizinden bahsetti. Var mı böyle bir oran?
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

4. daha önce internet üzerindeki hazır beyan sistemini eurobond geliri beyanı için kullanan var mı? yıl içerisinde yapılan işlemler ve kupon gelirleri işlenmiş olarak geliyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku
    Bugün bloomberght te bir uzman %11-12 eurobond faizinden bahsetti. Var mı böyle bir oran?
    özel sektör ve devlet bankalarının eurobondlarında varmış...

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku
    Bugün bloomberght te bir uzman %11-12 eurobond faizinden bahsetti. Var mı böyle bir oran?
    Buyrun

https://www.isyatirim.com.tr/tr-tr/a...11434994_1.pdf

7.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    iş yatırım buradaki alış satış fiyatlarının üzerine ek maliyet koyuyor mu? alım satım farkı makul geldi.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by mdemir Yazıyı Oku
    iş yatırım buradaki alış satış fiyatlarının üzerine ek maliyet koyuyor mu? alım satım farkı makul geldi.
    ben konustim onlarla hayir komisyon falan yok

Sayfa 30/1000 İlkİlk ... 2028293031324080130530 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •