Sayfa 300/310 İlkİlk ... 200250290298299300301302 ... SonSon
Arama sonucu : 2477 madde; 2,393 - 2,400 arası.

Konu: BERA - Bera Holding A.Ş.

1. bizde uçacak diye korkup mal satamıyoz yoksa bizde al sat yapacazda ne zaman bi hisseyi alacaz diye satsak bi daha düşmüyo

2. Değerleme rapor sonuçları yıl sonu finansal tablolara yansıyacak..(KAP açıklaması).. Hayırlısı bakalım..

CPH2125 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by ento33 Yazıyı Oku
    Değerleme rapor sonuçları yıl sonu finansal tablolara yansıyacak..(KAP açıklaması).. Hayırlısı bakalım..

CPH2125 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    fito da gördünüzmü?
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

4. Yine çakmaya başladılar... yazıklar olsun
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

5. https://resmim.net/cdn/2022/12/24/JpUM2.png

https://resmim.net/cdn/2022/12/24/JFSRC.png

Trendi kırmadan yoluna devam ediyor. Bu kadar beklentisi olduğu için zorlamadan gitmeyecektir.
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

6. bedelsız onayı işaret fişegi olabilir mi?
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

7.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    bedelsız onayı işaret fişegi olabilir mi?
    O haber geldiğinde beklenen çıkışı yapacağını sanmıyorum. Dediğim gibi sonuna kadar zorlayacağını düşünüyorum. Benim için ilk hedef son çeyrek bilanço…..

Yazdıklarım ve çizdiklerim asla ve asl yatırım tavsiyesi olamaz....
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

8.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    O haber geldiğinde beklenen çıkışı yapacağını sanmıyorum. Dediğim gibi sonuna kadar zorlayacağını düşünüyorum. Benim için ilk hedef son çeyrek bilanço…..

Yazdıklarım ve çizdiklerim asla ve asl yatırım tavsiyesi olamaz....
    Teşekkür Umut hocam

Sayfa 300/310 İlkİlk ... 200250290298299300301302 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •