Sayfa 300/1019 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400800 ... SonSon
Arama sonucu : 8146 madde; 2,393 - 2,400 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    Yarın maaş alanlar 20 kademe aşağıdan pozisyon artırabilsin diye

Herhalde vade sonu operasyonudur üstat.
    İs 45 e kadar satış gönderdi yatirim finansman alislari ile 45.52 de eşleştirdi. Karşılıklı al ver
    Son düzenleme : osisa; 29-02-2024 saat: 20:26.

2.  Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    Hiç yok ama çelik diye takip ediyordum. Çin'den ithal ettiği çeliğe katma değer katıp ihraç ediyor. Dahilde işleme izin belgesi ile ticareti sürdürdüğü için KDV, gümrük vergisi vb. ödemiyor. Ben, Ereğli bu tür bir işe neden girmez anlamıyorum. Sadece 1 yılda 10 Kocaer kapasiteli atölye kurar ve yıllık 300-400 milyon dolar ciro yapar. Favök marjı bayağı yüksek. O şirketi de sonra halka arz eder ve tüm yatırım maliyetini karşılar. Hatta dünyanın en büyük Kocaer'ini bile kurar. Ama işte gidip abuk subuk şirketler almayı tercih ediyor Oyak.
    Kaç gündür şunun patronu kimdir necidir anlamaya çalışıyorum 3 satırlık özgeçmişten başka bir şey yok doğru düzgün internette.

3.  Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    Belli degilmi alanda üzülmeyecek.

Klasik patron tahtası bir kac haberle sur yukari kota ettir hisseleri..

Vestelde sasa onekler..

Biz alışığız eregl yatırımcıların olarak sürünmeye..
    Adamın cebinde 60 çarpı 12 milyon TL var mıydı acaba, şirketi halka arz etmeden önce... 720 milyon TL!
    Ne güzel ya, spk senden, muzaffer beyin dediği gibi kdv senden, devlet senden, OYAK bile senden be...

Bu OYAK'takiler nasıl insanlar anlamak güç...

4. Entegre Faaliyet Raporu bilançoyu takiben yayımlanmıyor muydu...gerçi bildiğimiz şeyler yazar ama motive ediyordu beni...bir an önce yayımlasalar bari...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Adamın cebinde 60 çarpı 12 milyon TL var mıydı acaba, şirketi halka arz etmeden önce... 720 milyon TL!
    Ne güzel ya, spk senden, muzaffer beyin dediği gibi kdv senden, devlet senden, OYAK bile senden be...

Bu OYAK'takiler nasıl insanlar anlamak güç...
    Genel Kurul’da hesap soralım !

6.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Genel Kurul’da hesap soralım !
    Genel kurul için organize oluyoruz aslında, gelecekseniz listeye adınızı yazalım, hoş çok isteksizim bu sefer ama arkadaşları yalnız bırakmak da istemiyorum. Biraz kararsız olsam da listemizi yapmaya devam edelim...

7. Aklınızı başınıza alın yoksa portföyü üzerine milyon milyon boşaltırız diyin kurulda.

Sayfa 300/1019 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400800 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •