Sayfa 300/579 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 2,393 - 2,400 arası.

Konu: HALK Cafe - III

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,798
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Her neyse ben baska birsey yazmam. Cok adami var, sonra gelip saldiriyorlar
    Hiç bir yerde adamım yok. Kendi kendine oluşan insanlar. Genelde ilk sefer tersime giderler.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,798
    Blog Entries
    1
    Aşırı despresif ve kabullenmede bu topik. Az salın bence relax yav.
    .
    .
    Hope kısmına geçtik hissetmeniz lazım.
    .
    .
    .
    Elalem diğer topiklerde MOR hulk resmi koydu gıcıklık olsun zarar edeyim diye. Bu topik ona benzemesin. Gıcıklığına yazmıyorum topiğe. Umut dolu olun diye yazıyorum. Yolsa aldığımı yazmazdım yani. Kim öle kim kala.
    .
    .
    Sn 666 size de gıcıklık olsun diye TAV hedef vermedim. Sizi yakın gördüğüm için hedefledim... Dikkat edin bence.

Psikolojik YAS süreci

Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Sn 666.
    Grafiği sadece size attım sizde forumdahedefi paylaştınız. Sadece siz biliyordunuz.. Ben o hissede değilim. Longum shortum da yok onda. Bir beklentim spekülasyonum vs vs içinde değilim. Bana göre olacak. Olur ise ben de alırım. Sadece bundan ibaret.
    Onu diyorum, objektiflik yok hic iste.

Sende olsun olmasin hissenin grafigini atmak ya da atmamak icin bir sebep degil ki bu. Insanlar calisma yapiyor.
    O zaman kimse grafik atmasin. Yani grafik atmak icin hisse almak... zaten objektifligini yitirmis oluyorsun.

Bir grafikte tutturdun, otekinde cuvallayacaksin. Ama tutturduguna "secbul long, secbul kral, secbul aldi" yazarsin. Ya tutturamadigina?

Borsada olmaz olmaz diye birsey yok ama biraz da finansallarina bakmak lazim. Bu hissenin araligi 3-5 dolar senelerdir. Temettu dusunce 2.5-4.5 dolar oldu. Hissenin patronu (temettuler dusunce simdiki) 4 dolardan almis. kucuk ortagin buyuk ortaga satisi o fiyattan olmus, yabanciya 2 sene once blok satisi o fiyattan yapilmis. Yani ederi belli, 4 dolar birsey iste sirketi bilenler tarafindan.

4. Az dinlenin yahu haftanın hergünü borsa olmaz, bak dışarısı çok güzel, cennetlik gövdelerinizi dinlendirin biraz. Güneşe çıkın.

POT-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    I cash

Hiç bir yerde adamım yok. Kendi kendine oluşan insanlar.
    Yahu bizim kac senedir burda ortaklarimiz bile ayar cekti, secbul'a bulasma dedi! Daha ne diyeyim. Muahahahahaha.

Alıntı Originally Posted by çorbacıyım Yazıyı Oku
    Az dinlenin yahu haftanın hergünü borsa olmaz, bak dışarısı çok güzel, cennetlik gövdelerinizi dinlendirin biraz. Güneşe çıkın.
    Araplara 1 sene yurtdisina cikis yasagi gelmis. Her yer acilmadi daha corbaci.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,798
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Yahu bizim kac senedir burda ortaklarimiz bile ayar cekti, secbul'a bulasma dedi! Daha ne diyeyim. Muahahahahaha.
    Ahahah güzel..

Psikolojik YAS süreci

Sn 666 size de gıcıklık olsun diye TAV hedef vermedim. Sizi yakın gördüğüm için hedefledim... Dikkat edin bence.
    Tabi ki oyle yapmadin. Calisma yapmissin, emek vermissin. Herkesin kendisine uygun buldugu hedefleri olabilir. Ben niye gicik olayim buna?

Sayfa 300/579 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •