Onemli Gunler Banner
Sayfa 300/1001 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400800 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 2,393 - 2,400 arası.

Konu: Viop XXXVII

1. satın bakalım kamu babnkaları olmayan parayı satın...

2. Giden bakan konuşmasına hazırlanmış, yaptıklarını vs anlattı. Gelen bakan çok hazırlıklı değil gibi, genelde slogan düzeyinde bilgi verdi.

Bir süre izlenip karar verilir. Bir kaç olayda tavrı vs izlenmeden ileriye yönelik güven vermesi zor. Berat Albayrak zamanından beri buralardayım dedi.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Verge bu tofaş düzeltme bile yapmıyor..fk 17 oldu..2 gündür hiç ellemedim..çok az konratım var riski büyütmemek için artırmadım.. 50-100 basanları duman etmiştir..Bir de biz 87-88 lerden girdik..50-60 dan şort yapan kalmamıştır heralde..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

Şu an deli gibi dolar yakıyorlar .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tanju 3,50 den balya balya dolar bozdurmuştu. kameralara poz vermişti. acaba şimdi ne düşünüyordur

ya da ne bileyim belki de düğünlerde atılan sahte dolardır.

bilemedim.
    audentes Fortuna iuvat

Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    tanju 3,50 den balya balya dolar bozdurmuştu. kameralara poz vermişti. acaba şimdi ne düşünüyordur

ya da ne bileyim belki de düğünlerde atılan sahte dolardır.

bilemedim.
    şeyi bozdurup fişiyle tıraş olanlar da vardı..tıraşa geldiler..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

7. Bankacılık vadeliler arasında temettüden dolayı 2. ay ve 4. ay başabaş olmuş sanırım.
    Geçen yıl bankalar ne kadar temettü verdi ve vioba etkisi ne oldu bilen var mı?
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

8.  Alıntı Originally Posted by katırcı_bedri Yazıyı Oku
    Verge bu tofaş düzeltme bile yapmıyor..fk 17 oldu..2 gündür hiç ellemedim..çok az konratım var riski büyütmemek için artırmadım.. 50-100 basanları duman etmiştir..Bir de biz 87-88 lerden girdik..50-60 dan şort yapan kalmamıştır heralde..

Dostum ben uyarımı zamanında yapmıştım, fk falan şimdi bakılacak şeyler değil...

El büyütme olayını kesinlikle yapma, çünkü ilk şort açtığın nokta düşüşte destek noktası olabilir...

Kaç kontrat açtın bilmiyorum, ama moralini bozacak bir miktar değilse stop olmayı da değerlendir derim...

Karı geçtim zararını çıkarmak için bile debelenir durursun, amaç para kazanmak mı ? zararı çıkarmak mı ???

TOASO yu bu başlıkta ilk şortlayan bendim 34.50 kalkışında 180 kontrat şortum vardı, yazdıklarımı bulursam yapıştırırım buraya...

Sayfa 300/1001 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400800 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •