Onemli Gunler Banner
Sayfa 300/819 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400800 ... SonSon
Arama sonucu : 6550 madde; 2,393 - 2,400 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Gerçek aklı başındalar bilgi gördükleri zaman tanırlar bilirler anlarlar ve öğrenirler..
    senin gibi işi alaya dökmezler..

senin bildiğin kadar benim unuttuğum vardır..

gardaşşş..
    Sizin gibi 3-5 tip var bu forumda her konuda ahkam kesiyor arada bir de dedikleri tutuyor. Amacınız ne anlayamıyorum. Genelde izlemedeyim ama bu sefer dayanamadım işte...Daha da yazmam. Kolay gelsin Size.

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by zbuyukce Yazıyı Oku
    Sizin gibi 3-5 tip var bu forumda her konuda ahkam kesiyor arada bir de dedikleri tutuyor. Amacınız ne anlayamıyorum. Genelde izlemedeyim ama bu sefer dayanamadım işte...Daha da yazmam. Kolay gelsin Size.

Herkesi herkesle karıştırma..Tanımadan etmeden konuşma..Tamam mı?
    Aklı başında kardeş..
    Bu da benden sana tavsiye..

3.  Alıntı Originally Posted by zbuyukce Yazıyı Oku

gundwane itibar puanı eklemeye çalışırken size yollamışım. Lütfen paylaşımları geçmişe dönük okuyun, o zaman anlayacaksınız. O sadece graf değil, yılların tecrübesinin bakışı, ve bunu paylaşabilen geniş yüreğin yansıması. "Hadi ya" demeyin, çizgi nedir ki gibidir ,küçümsenir oysa bakmak görmek değildir. Görürsen çizebilirsin, yoksa hepimiz bakıyoruz. Bol kazançlar.
    Amaç; paylaşmak. Paylaşımlarım ; al-sat-tut tavsiyesi olarak algılanmamalıdır.
    Paylaşımları ; Beğenirsen , "forum itibarına ekle " kısmını, beğenmezsen "takip listesinden çıkar " kısmını kullan basit yani .

4. A

SM-G7102 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. A

SM-G7102 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. 1,76 dan devammm...
    Zaten ucuzdun simdi daha da ucuzladin. Bu spek para dagitiyor...

Alıntı Originally Posted by Kismeti-Zorlu Yazıyı Oku
    Endeks asagi suykoyveriyor ve bu da aşırı şekilde uyuyor. 1,75 den alinanlar 1,88 den bosaltildi. Borsada firsat bitmez. Yeni fırsatlara bakacagim....

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yorumlarim ve paylasimlarin kesinlikle "Yatirim tavsiyesi" niteliginde degildir!!!

7. Kerizi cok mu kidirdik acaba 🤩

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yorumlarim ve paylasimlarin kesinlikle "Yatirim tavsiyesi" niteliginde degildir!!!

diyorlarki filmin yönetmeni biziz..
    birkac gundur ki düşüş trendi de borsa yukselıyor deyip atlayanlara gelsın sahnesi sanırım

Sayfa 300/819 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400800 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •