Sayfa 301/1000 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401801 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 2,401 - 2,408 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

Çin'de mobil telefon satışları Şubat ayında da düşmeye devam etti.
    Çin Bilgi ve İletişik Teknolojileri Akademisi verilerine göre, Şubat mobil telefon satışları açısından son yılların en kötü ayı oldu.
    Şubat ayında mobil telefon satışları geçen yılın aynı dönemine göre yaklaşık yüzde 20 azalarak 14,51 milyon adet oldu.
    Akıllı telefonlara bakıldığında ise satışlar yüzde 20'nin üzerinde gerilereke 13,8 milyon adet olarak gerçekleşti.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

şu ana kadar seyrettiğim bir tane analist okuduğum bir ekonomist 130 diyemedi 145 nereden çıkıyor
    atarkende uydururkende doğru yerinizden yazın
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    yazmaya başladın gene git viopa yaz bir sürü borsa topiği var oraya ayz alttan alta doalra geydirerek masturbasyonmu yapıyon daha önceki doalr yorumların elinde patladı 145 neye göre 145
    ülkeninn ve ekonoıminin d-urumuna bakarak mı
    sen hangi pencereden bakıyorum ama benim baktığım pencere 69.069 diyor dış ticaretin iç ticaretin borçlanmanın işsizliğin üretimin ithalatın bankaların haline bakınca böyle gözüküyor neye göre 145

doalrcı askıda falan değil yatmış piyasayı seyrediyor
    İlk iki kelimeni silmen doğru oldu. Finans piyasalarını bilmediğini ve piyasadan bihaber olduğunu biliyorum, ama en azından adam ol.

Alıntı Originally Posted by pawn stars Yazıyı Oku
    İlk iki kelimeni silmen doğru oldu. Finans piyasalarını bilmediğini ve piyasadan bihaber olduğunu biliyorum, ama en azından adam ol.
    bak gene başladın salak salak yazmaya senina damlığın yanında bizimkinin esamesi okunamaz
    adamsınki gelip doalr topiğinde geri zekalıca ne kadar yorumun varsa yazıp gidiyorsun
    burası doalr üzerinden masturbasyon yapacan hiç bir dayanağı olmayan endeks uçacak kaçacak yorumu yapacağın yer değil
    dolarla bi zorun varsa git trumpla dalaş

gecen bi yerde soylemesi ayiptir ic hazirlattik pide yaptiracagiz , ben de oturup firinciyi izliyorum nasil calisiyor diye..isyeri sahibi ile pek muhattapligimiz yok kendi halimde sessiz sessiz oturuyorum velhasil kelam..
    bir bankaci da oturuyor ayni isyerinde ve pideci ortaya ne olacak bu piyasanin hali diye efsane soruyu sordu.. (sonradan ogrendim bankaci oldugunu)
    banka adi yazmayayim simdi okuyan eden olur biz bunlari nasil aldik bankaya diye ellerini dizlerine vurup dovunmeye baslayip zilgit ile devam ederler..
    dolar ikinci dip arayisinda , 5.20 bandina gerilemis olayin oldugu esnada bunu dip not ifade edeyim, 1 aylik mevzu yani anlattigim olay..
    bu bankaci arkadas , yok efendim dolarda kopuk varimis, yok efendim dolarin gercek fiyati 4.50 imis , ustu kopukmus , piyasada dolar fazlaligi varimis seklinde akla mantiga sigmayan ve beni her defasinda (len s et bulasma, isine bak , duymayiver) seklinde icsel sureclere zorladi..
    neyse bu gitti bi sure sonra, ben de isimi bitirip cikarken dedim ki pideciye, saga sola doviz borcun varsa bir an once kapat, beton alma , aracin varsa ve kullanma aciliyetin yoksa nakite gec, borc dengesini iyi kur ve bu bankacinin dediklerinin tam tersini yap, hadi selametle diyip ciktim..
    ustteki arkadasi gorunce, anlatayim dedim..
    ytd
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

muz fiyatını iyi takip edin borsa 145 olacak hikayesi yazacağınıza

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    muz fiyatını iyi takip edin borsa 145 olacak hikayesi yazacağınıza
    yerli muz 10 lira ithal muz 15 lira

8. LONGLARI arttırdım bekliyorum ani bir 7 lira vurabilir..
    2019 için 8,40 ile 9 arasını bekliyorum..ancak unutmayın ki DOLARIN bugün ki GERÇEK reel değeri 20 lira..
    yani 20 lira altındaki HER kuruş bedavadır.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...68#post2913168

Sayfa 301/1000 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401801 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •