Sayfa 301/525 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401 ... SonSon
Arama sonucu : 4194 madde; 2,401 - 2,408 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1.  Alıntı Originally Posted by Dmart Yazıyı Oku
    8500 m2 yer 100 milyon, 80.000 m2 yer demekki 1 milyar, piyasa değerimiz kaç para o da 1 milyar, nerede makinalar, kalıplar, tecrübe, stoklar, yatırım amaçlı alınan arsalar, Basmane çukurundaki payımız, 80.000m2 lik Tiredeki tekstil fabrikası, Almanya fabrika, Romanya arazi, Kuşadasındaki onlarca villa, daha bilmediğimiz onlarca gayrimenkul... Bence pd/dd miz 1 in çok altında..Ek 29353

SM-G990E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayın Dmart şirketin hammadde ve stokları piyasa değerinden fazla olabilir gibime geliyor…

Patron tek kalemde 300 milyon ödeme yapmış da parayı nerden bulmuş çok merak ettim. Bilanço gelsin bakalım kabak eplasın başına patlamaz diye ümid ediyorum.

Ana mesele güven…

Ben mi yanlış hatırlıyorum iki üç sene önce pvc pencere yatırımı yapılacak diye bir haber vardı diye hatırlıyorum.

2. Stoklar deyince; Bir şirket düşünün( EPLAS) 2022/9 aylık bilançosunda, Maddi duran varlıkları :153,9 milyon TL. , Stoklar:142,5 milyon TL.Stokta ki mal fiyatına 85 dönüm büyük bölümü kapalı alanlı kelepir fabrika.

Çok çok ilginç değil mi?

3.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Stoklar deyince; Bir şirket düşünün( EPLAS) 2022/9 aylık bilançosunda, Maddi duran varlıkları :153,9 milyon TL. , Stoklar:142,5 milyon TL.Stokta ki mal fiyatına 85 dönüm büyük bölümü kapalı alanlı kelepir fabrika.

Çok çok ilginç değil mi?
    Egeyıldız pazarlamayı unutmamak lazım…

4. Merhaba,

Kz, ayağının altındaki çukur her gün biraz daha büyüyor.

Hatırlatayım dedim.

Artık aylar senin için yıl gibi.

Kıymetini bil.

Kollesterollü yiyecekler ye.

Allah'ın verdiği ömür değişmez.

İyi bir akşam diliyorum.

Selam ve saygılar,

5. Arkadaşlar! Borsanın en or.spu çocuğu grubuyla karşı karşıyayız.Sonumuz hayır ola.....

6. Karın deşen Jack miydi adı?

Yukarı sürmeden onlar da kazanamaz.
    Bunu unutmayın derim.

Komodor hocam sende olmasan sabah sabah içimizi kim rahatlatacak

Ben inat ettim. Bakalım bu inadın sonunda kim kazanacak. 11 senedir bekliyorum. Gerekirse çocuklarım bekleyecekler ama inat ettim KZ. Bakalım kim vazgeçecek kim pes edecek.

8. Arkadaşlar! Speğin amacı mal toplamaksa metodu bence çok yanlış.Geçen hafta inşaatla ilgili bütün şirketler %50-100 arası prim yaparken; Ben olsam Epals'ı 50-60 TL aralığına çeker orada bir miktar mal alırdım.Lakin yaptığı bu ters hareketle bırakın mal toplamayı,aksine mal kaptırdı.

Anlayacağınız bizim Karın deşen Jack altına yaptı, bez getirin oldu.Bilançoya çok az zaman kaldığı için hareket alanı da daraldı.....

Sayfa 301/525 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •