Sayfa 301/1000 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401801 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 2,401 - 2,408 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1. Sn.arkadaslar bıraz sabır tatbiki.hepımız sıkıntıdayız..çok zor günler gerıde kaldı umutsuz olmayın..felaketlestırmeyın..Cumhur ıttıfakı bu sorunları çözecek..enflasyon tekrar tek hanelere oturacak...Sn.Reis ve Bahçeli herşeyi biliyor görüyor kısa surede hısseflecek ıyılesmeler..insallah...

2. sizlerin üzüntüsü dolar niye yükselmiyor dıyorsanız..affederseniz..onu alırken dusunecektınız..oysa bızler ulkemızınekonomısının ıyılesmesı konusunda yorumlar yapıyoruz..insallah..

Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Yaaa biz dün akşama doğru ikna olmamış mıydık bunlara

İkna olanlar yeniden yazsınlar lütfen

BEN İKNA OLDUM...
    Bayagi bir ikna olan vardi dun yahu, bugun caydilarmi?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4.  Alıntı Originally Posted by son Yazıyı Oku
    Fırsatın doğusuna yapılacak operasyonda kazara amerikan aracı veya askeri veya nöbet kulübesini vurursan ne olur?

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hiç bir şey olmaz rahat olun...
    Eskiden ansızın idi,şimdi bir kaç güne denildi...

Saygılarımla...

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,473
     Alıntı Originally Posted by unsal Yazıyı Oku
    Sn. Albayrak önlemleri açıkladı..herşey kontrollü..gerıye ne varki..niye yükselişinle dolar..çarı açıkla düşecek ıhracatcıyı koruma amaçlı makul yer buralar..505-5-45-50.. Üstü balon ve köpük...
    ünsal kardeşim bu grafiği sana gönderiyorum, herşeyin yolunda olduğu ayan. beyan ortada bunu bizde görüyoruz, grafiğe dikkatlice bak kırmızıyla çok kalın çizdim. bak hele 2008 dede çok yolundaymış herşey. ben şimdi sana bide itibar puanı gönderiyorum ama puanı iade bekliyorum, aydınlatıcı bilgilerini herdaim bekliyoruz ne olur bizi mağrum bırakma

6. 13.12.2018 tcmb fonlama verileri:

Bugün likidite açığında çok sert bir daralma meydana geldi.Daralmanın boyutu kabaca 20 milyar TL kadar. Dün likidite açığı kabaca 123 milyar TL civarındaydı.

Net fonlama bugün 103 milyar TL oldu. Sanırım bu son 6 ayın en düşük değeri.

Fonlama faizi %24 oldu.

Eğer likidite açığındaki bu daralma resesyondan kaynaklı ise finansal piyasalar için iyi (hane halkı için kötü)

Eğer likidite açığındaki bu daralma hazinenin veya başka bir yurt içi kaynağın yurt dışı kaynak girişinden bağımsız olarak piyasada fazla emisyon bırakmasından kaynaklı ise finansal piyasalar için kötü (hane halkı için çok kötü)

olarak nitelendirebiliriz.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by unsal Yazıyı Oku
    Sn.arkadaslar bıraz sabır tatbiki.hepımız sıkıntıdayız..çok zor günler gerıde kaldı umutsuz olmayın..felaketlestırmeyın..Cumhur ıttıfakı bu sorunları çözecek..enflasyon tekrar tek hanelere oturacak...Sn.Reis ve Bahçeli herşeyi biliyor görüyor kısa surede hısseflecek ıyılesmeler..insallah...
    Tabi efendim ben de tam sizin dediğiniz gibi şeyttim konuyu.Siz bu münafık forumdaşlara bakmayın çoğu yunanistan veya irlandadan yazan fake hesap bence.Maksat vatandaşın moralini bozup dolar altın gibi gavur icadı şeylere meylettirmek.Ben berat beyi her dinlediğimde sanki camideyim ilahi bir nur üzerime boca ediliyor gibi hissediyorum hemen altınlarımı satayım diyorum sonra berat beyin konuşması bitiyor altınları satmaktan nedense vazgeçiyorum.Sizin iletme imkanınız yok mu sayın berat bey 24 saat tvlerde şeetse hepimizin içi açılsa.Ben sizin mesajları da bu açıdan berat bey kadar olmasa da baya şey görüyorum.Faydalı ve hayırlı yaptığınız işler siz bizim münafıklara bakmayın,aynen devam efendim.Saygılar sevgiler ve inşallah ve her daim maşallah .Sesli mesaj şeetme imkanı olsa tam da buraya bir mehter de yakışırdı ama imkanlar forumda kısıtlı tabi))))))

Yeminlen, ben bilem bile gaza geldim, yahu!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 301/1000 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401801 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •