Onemli Gunler Banner
Sayfa 301/1023 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401801 ... SonSon
Arama sonucu : 8182 madde; 2,401 - 2,408 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,473
     Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    İstanbul'da ekmeğe büyük zam!
    İstanbul'da ekmeğe zam geldi fakat bu zam duyurulmadı! İstanbul Ticaret Odası'na bağlı fırınlar ekmeğe 25 kuruş zam yaptı ekmek 1.50 TL'ye satılmaya başlandı. Fırıncılar Odası'na bağlı olanlar ise ilerleyen günlerde zam yapacaklarını belirtti

Kazıkli zamlar yolda.
    abartmayın lütfen alltı üstü 25 kuruşçuk bi zam, bu millet ne kazıklar yiyoda banamı demiyo

Bu arada buraları okuyorlarsa ifade edeyim, umutabinin tek Centini alamazsınız isterse 6 olsun. O hala beterin görülmediğine inanıyor ne zaman beteri görür yeter olur işte belki o zaman umutabinin Centler çıkar ortaya . Yeyin ! birbirinizi ayılar be boğalar ben sizi seyredecem ! köşemde...

Alıntı Originally Posted by demir113 Yazıyı Oku
    Sn. Ressam ve Umutabi aynı frekanstayız. Selamlar

Benim de oturduğum sitede herkes " özellikle beyaz yakalı sonradan görmeler " onu da yapalım bunu da yapalım aidatlar 400- 500 olsun noolacakmış falan filan inter milan ))

Ben göreceğim işten çıkarmalar harlanınca bunların dübürünü...
    Bakın yanlış anlaşılmasın bu işten zevk almıyorum ama bazılarının bir şeyleri anlaması için beteri görmeleri lazım. 1992 lerde şimdikiler kadar yüksek aidatlı olmasada bir sitede oturuyorum, bu kendini fasulyeden sayan yüksek ücretli beyaz yakalılardan çoğu (bu arada bende o zamanlar beyaz yakalı grubundan dım lakin haddimi her zaman bildim yine biliyorum) o kadar absürt şeyler istiyordu ki işi abartıp otoparkı yerin altına alalım demeye kadar görtürdüler . Ulan höst dedim madem kapalı otopark istiyordunuz buraya niye taşındınız ? Ben beş kuruş vermem haberiniz olsun. İnanın o bey efendi görünüşlü takımı maçaları yetse beni döveceklerdi. Uzatmayalım gel zaman git zaman 94 krizi patladı, bunların çoğunun dötüne tekmeyi atttılar, işten çıkardılar. Bana asansörde kıçını dönen bu zipçiktolar o zaman süklüm püklüm kafalarını eğip yüzüme bakamaz oldular çünkü o kapalı otopark diye i laga luga yapanlar karşı çıkıyorum diye bana saldırmaya kalkanlar aidatları ödeyemiyor evlerine haciz geliyordu. Kısacası BETER görülmüş ve dil mıça girmişti ama tedbir zamanında alınmadığı için sürünmek kaçınılmaz olmuştu. Geçmişi bilirim ve her zaman tedbirimi alır ayağımı yorganıma göre uzatırım ve hayatta layık olduklarını yaşayanlara ne gıpta eder ne de acırım.
    Son düzenleme : umutabi; 24-07-2018 saat: 17:09.

4. Abi bu millet beteride görse farketmeyecek gibi.sevgili rahmetli Büyük Şair usta Aziz Nesin ne demişti bu milletin en az %60 ı aptal. Onun için çok umutlu değilim. Hele diyorum biraz daha bekleyelim kazık tam girsin ne olacak.

https://twitter.com/vatandasinbiri9/...474591232?s=19

5.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    ................................hayatta layık olduklarını yaşayanlara ne gıpta eder ne de acırım.
    Süper bir hayat felsefesi, zerresini başarsam benden kralı olmaz şu ülkede, eşşek ben...

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Abi bu millet beteride görse farketmeyecek gibi.sevgili rahmetli Büyük Şair usta Aziz Nesin ne demişti bu milletin en az %60 ı aptal. Onun için çok umutlu değilim. Hele diyorum biraz daha bekleyelim kazık tam girsin ne olacak.

https://twitter.com/vatandasinbiri9/...474591232?s=19
    http://www.diken.com.tr/ekonomist-mu...nda-yasanacak/

ohaaa

‘İki yıl içinde şirketlerin yarısı batacak’

Peki ne olacak o halde?

Çoğu batacak. En fazla iki yıl içinde bu şirketlerin yarısı temizlenecek. Bu iyi bir şey mi? Mecburen evet çünkü çürük elmalar temizlenecek. Resesyon durgunluk demek. Kötü bir şey değil. Ama durgunlukla birlikte enflasyon olunca, işte o fena. Enflasyonu durdurmak için de durgunluğa girmek gerekiyor. Enflasyon düşmeden faiz düşemez. Resesyona girince bunlar yavaş yavaş kontrol altına alınabilir.
    ------------------------------

‘Suriyelilere para harcanmadı’

Anlamadım… Bu paralara ne oldu o zaman?

Bence bütçede nereye harcandığı açıklanamayan paralar, “Suriyelilere harcandı” diyerek onların üzerine yıkıldı. Suriyelilerin 40 milyar dolar harcanmış bir hali var mı Allah aşkına? Adamlar sürünüyor. İşe giriyorlar, üç kuruşa çalıştırılıyorlar.

7. 0,25 yapabilirdi... 13 Eylül e gard alabilirdi.. Daha doğru olurdu.. Esneyebileceğini gösterebilirdi..yapmadı.olmadı.
    Demek emin.. Yada boşa dolduruyor. Bol kazançlar
    hakuna matara....memento mori.

8. ABD'de Senato ve Temsilciler Meclis'i, 2019 savunma harcamaları yasa tasarısında Türkiye'ye verilmesi planlanan F-35 yeni nesil savaş uçaklarının satışının geçici olarak durdurulması konusunda uzlaştı.

Sayfa 301/1023 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401801 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •