Sayfa 302/1049 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402802 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 2,409 - 2,416 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,797
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Sanal coin versiyon 1 yani Bitcoin.. Sonra gelen Sanal coin versiyon 2 Etheriumu da kaçıranlar ama ucundan kıyısından burayı merak edenler..Merak etmeyin henüz BENCE çok rahat yangınca kullanabileceğimiz herkesin kabul edeceği bir sistem henüz yokkkkkk.
    Bitcoin MSDOS, Etherium Windows 3,0-3.1 gibi duruyor..Şuan ne msdos kaldı ne windows 3.1 Ama altyapıyı onlar sağladı..Fikir onlardan çıktı..Şimdilerde ne var Android ve IOS....BTC ve ETH şu an dinazor gibi...Bir şey kaçmadı...Burayı takip etmeye devam edin...Yatırımlık bir şey yok henüz (BENCE)...net balonu patlaması gibi bir süreçten geçiyoruz..Yahoo lar Excite lar bitiyor..Facebook, Tweeter yok henüz ortada..RELAX...
    Bu fikirdeyim...Öne almak lazım bana da lazım

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Aşağıdaki tabloyu tamamen rastlantısal olarak bilgi amaçlı buraya kopyalıyorum..yorumda yapmıyorum..cesaret vermesi yada tam tersi bir anlam çıkarılmasını istemem..bitcoinim'de yoktur..selamlar..

Bitcoin Crashes

- 94% June-November 2011 from $32 to $2

- 36% June 2012 from $7 to $4

- 79% April 2013 from $266 to $54

- 87% from $1166 to $170 Nov 2013 to Jan 2015

- 49% Feb 2014

- 40% Sept 2017 from $5k to $2972

- 60% Jan 2018 from $19000 to 7500

3.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Bu fikirdeyim...Öne almak lazım bana da lazım
    Gerçekten de sürekli gözümüzün önünde bulunması gereken , bize geleceğe dair güzel bir vizyon sağlayan bir bakış açısı sayın secbul .ayrıca grafiğinizdeki noktaları da takip edip bir bir dirençleri kıra kıra ilerliyor. Ve söylediğinizin burası da kesin ki kaçan birşey yok bizim aradığımız beklediğimiz bu değil.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    işte bu zaten mesleğiniz psikoloji üzerine idi değilmi sevgili enfarktüs..hoş geldiniz...)) yalnız ismimin küfürle özdeş olması beni üzdü diyecektim...ki...amman küfür etmeden olmuyor..ver dalgayı..ahahahahahhaaha

valla yüregim soğudu şimdi...BCPT BLOCK MASON PROTOKOL...attım benim cüzdana.....ahahahhahahhaha
    Sayın Krokodil sizi dosta güven, düşmana korku salmak için örnek gösterdim. Bu arada uzun bir süre sonra ilk defa bugün alım yaparak elimdeki Playkeyleri arttırdım.

5.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Sayın Krokodil sizi dosta güven, düşmana korku salmak için örnek gösterdim. Bu arada uzun bir süre sonra ilk defa bugün alım yaparak elimdeki Playkeyleri arttırdım.
    deniz arı bey kardeşim sizi seviyorum...) neden olduğunu bilmiyorum emme..bak şimdi aklıma sizin siteyi komple buraya taşıdığım gün geldi..az kalsın altıma işeyecektim....ahahhahha

ben de block mason kredi protokollerime chat ekledim..malum para biterse en azından dünyanın her yerinden arkadaş edinip chatleşirim....))

BCPT...CHAT..ahahhahahahaha
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

6. Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

7. eski google ekibi var..iş yapacak gibi...ahahahahahahahahh
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

8.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    ben de block mason kredi protokollerime chat ekledim..malum para biterse en azından dünyanın her yerinden arkadaş edinip chatleşirim....))

BCPT...CHAT..ahahhahahahaha
    Masonlar iyidir, merak etmeyin. Cnnturk'de Emin Çapa son iki haftadır kriptolarla ilgili çok güzel bir program sunuyor, herkesin izlemesini öneririm.
    Bu birinci bölüm: https://www.cnnturk.com/tv-cnn-turk/...cegini-anlatti

Bu da ikinci bölüm: https://www.cnnturk.com/tv-cnn-turk/...ri-ile-konustu

Sayfa 302/1049 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402802 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •