Sayfa 302/805 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402802 ... SonSon
Arama sonucu : 6440 madde; 2,409 - 2,416 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. sermaye 64 milyona çıkacaktı, 54 milyon gözüküyor. rüçhanlar bitince mi sermaye tamamlanacak.. şirkete temizinden 32 milyon para nakit girecekti. işleri standart, üretim iyi. 33 yıllık firma iyi.. bu parayı da yeni yatırımlarda kullanacağız diyorlar o da iyi.. plastik veya karton ambalaja yatırım yapıp ürün çeşitliliği yaparlarsa yıllık ciro 100 milyon üzeri olur. özellikle DURDO gibi karton baskılı ambalaja bu para ile güçlü bir giriş yapılabilir... patronları yılların sanayicisi.. spekülatif hareketlere açık hisse, yeni bir hikaye yakında gelir.. bedelli süreci bir tamama ersin bakalım...

2.  Alıntı Originally Posted by hselcuk Yazıyı Oku
    Bakalım salı günü nasıl olacak
    Salı günü ne oluyor?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

3. Pay alma hakkı 5 şubatta mı bitiyor 15 şubatta mı?

Stefan Zweig

Alıntı Originally Posted by mterdemli Yazıyı Oku
    Pay alma hakkı 5 şubatta mı bitiyor 15 şubatta mı?

15 şubat da bitiyor.

5. Arkadaşlar kuponlarımı hisse senedine dönüştürebilmek için yatırım hesabında kupon başı 1 tl den nakit bulundurmam yeterlimi. Vakıfbank ı aradım yatırım hesabınıza hisse sayısı kadar 1 tl den para yatırın sistem ayın 15 de otomatik olarak alacak dediler ama hiç güvenmiyorum vakıfbank çalışanlarına ağızlarının ucuyla cevap veriyolar devlet bankası nihayetinde. Bilen tecrübesi olan söyleyebilirmi acaba napmalı

6. [QUOTE=ŞEKERLİ;3117730]Ben rüchan haklarının da yarısını sattım öğleden sonra..Pazartesiye kalmadan satış hakkı verdi osmanlı menkul

iyiki rüchan haklarını satmışım..Kalanları da 0.36-38 arasından satmıştım..Ana hisseler duruyor boşu boşuna bir tomar zarar daha yazacakmışız

7. Bide böyle olacaksa kim bu hisseye 1 tl bedelli vererek ortak olur..3-4 gündür düşüyor p.....k

8. Bantas da ky var mı? Sayfaya bakınca fazla kimse yok gibi ama bu tür operasyon kağıtlarda yakalanmış ky olmaması zor gibi.

Ben de bir süredir izliyorum kağıdı ama ne yapacağını kestiremiyorum. Git-gel yapıp duruyor.

Stefan Zweig

Sayfa 302/805 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402802 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •