Sayfa 302/447 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402 ... SonSon
Arama sonucu : 3572 madde; 2,409 - 2,416 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

Kap belki 5 defa okudum haklısınız bedelsiz veriyor ama neden bu güzel haber fiyatlanmadı? Böyle bir haber geleceği önceden fiyatlaması gerekirdi
     Alıntı Originally Posted by wasdreel Yazıyı Oku
    kapa bakınız . ben bu şekilde anladım diğer şirketler gibi açıklamalı yazılmamış ama
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne Olursan Ol Önce İYİ İNSAN Ol

2. Cimrilikleri bu seferlik bedelsiz yapıldı diye görmezden gelinebilir gibi ama mühim olan bu sermaye ile ne yapılacak

3.  Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku
    Evet 0.45 TL temettü ve %395 bedelsiz verecekmiş.. En iyi haber bu tabi 29.mayista odenecek
    Gerçek mi bu hocam, bir yanlışlık olmasın, hem temettü hem de bu büyüklükte bir bedelsiz var, çok güzel haber.
    Şahsen daha önce de geçmiş yıl karlarını bir şekide kullanılması gerektiğini dile getirmiştim ama bu kadarını beklemiyordum açıkçası.

Hayırlı olsun.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by skpmk Yazıyı Oku
    Kap belki 5 defa okudum haklısınız bedelsiz veriyor ama neden bu güzel haber fiyatlanmadı? Böyle bir haber geleceği önceden fiyatlaması gerekirdi

Neyse ki haberi tam çözmeyen bir tek ben değilmişim, sadece temettü sanmıştım, yatırımcı sevinmesin diye metnin altında yazmışlar bedelsizi galiba.
    Hazır şablonlar var yahu, şu kadar temettü, % şu kadar bedelsiz sermaye artırımı, şu kadar olacak yeni sermaye gibi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5. Ortaklar bence bir garip açıklama bu, önce bölünüp akabinde mi verecek temettüyü, yoksa tam tersi mi olacak, ben anlamadım!

Temettü 29.05 kapanışta elinde hisse bulunanların hesabına 31.05 te nakit olarak yatacak.

Bedelsiz Genel Kurulda onaylandıktan sonra spk ya başvurulacak spk nın onayı da 1 ay bazen 3 ay sonra gelebiliyor bedelsiz yoğunluğu var daha da uzun sürebilir. Spk onayından kısa bir süre bedelsiz gerçekleşecek.
     Alıntı Originally Posted by CAL Yazıyı Oku
    Ortaklar bence bir garip açıklama bu, önce bölünüp akabinde mi verecek temettüyü, yoksa tam tersi mi olacak, ben anlamadım!
    Ne Olursan Ol Önce İYİ İNSAN Ol

7. ulen bari sembolikte olsa tavan açıp biraz kalsaydın...Üç beş güne getir artık şu maliyete be.Ondan sonra al bedelsizni de temettünü de ne yaparsan yap.

8.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    ulen bari sembolikte olsa tavan açıp biraz kalsaydın...Üç beş güne getir artık şu maliyete be.Ondan sonra al bedelsizni de temettünü de ne yaparsan yap.
    tavan derken bedelsiz haberi ile devre kesen ilk hisse olarak tarihe geçecek.Rezalet kelimesinin şekil bulmuş halini yaşıyoruz

Sayfa 302/447 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •