Sayfa 303/774 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403 ... SonSon
Arama sonucu : 6189 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. klimasan ın konsolite net karı 60.254.587 2017 12 aylık 14.696.757 ve bugun acıklanmıs hisse tepkisini vermis yuzde 10 a yakın yukselmiş aynı gun tepkisi. safkarda bundan daha cok yuzde olarak kar etmesine ragmen bunu yukarıya cıkartmayan adi ********ler her kimse hepsinin ...............

2.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    yazmayin derim. sabredin
    hocam zaten 1 senedir bekliyoruz.... nasıl daha nereye kadar sabır edelim. hissenin içinde okul cocugu var iste baska sebeb yok o okul cocukları cıkartmıyorlar hisseyi. analarının bir yerlerine lazım herhalde hisse orada kullanacaklar galiba...

3. 14 ay sabrettim ben her gün yazarım arkadaş paramı bağlamışım bu hisseye ortağıysam hissenin her şeyi dile getiririm bu ne biçim hacimdir ya ben hissemi satsam su an taban olacak borsaya girmişsin ne olağanüstü kara tepki verirsin ne temettüye ne bedelsize tepki vermiyorsun yatırım tavsiyesi değildir....

4. bizde ayni durumdayiz. yazmayi biraktim.degisen birsey yok.bir planin parcasi olduk.bekleyip gorecegiz.

5. Karaktersiz hisse klimasan tavan oluyor aloooooo spek......
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by recepkarapinar Yazıyı Oku
    klimasan ın konsolite net karı 60.254.587 2017 12 aylık 14.696.757 ve bugun acıklanmıs hisse tepkisini vermis yuzde 10 a yakın yukselmiş aynı gun tepkisi. safkarda bundan daha cok yuzde olarak kar etmesine ragmen bunu yukarıya cıkartmayan adi ********ler her kimse hepsinin ...............
    Ettikleri kâr yakın ilginç.. Cüsseye göre safkr karı daha değerli..vallaha şu klmsn satanlar son dakikalarda safkr ıda yukarı çektiler 1.31 deki alış aktif olsa 1.37 e kadar çizerdi

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 2.40 ta mayın var herhalde

8.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    bizde ayni durumdayiz. yazmayi biraktim.degisen birsey yok.bir planin parcasi olduk.bekleyip gorecegiz.
    investingte katar ile ilgili haber oldugunu yazmislar. ucacak kacacak yaziyor. o kadar olumlu gelismelere tepki vermeyen hisse acaba bu katar haberine mi tepki veriyor (ki haberi henuz okumusta degilim bulamadim)
    yoksa yarin genel kurul icin mi tepki verdi acaba? sonucta hayirlisi ile yukselsinde zararda olanlarimiz var cunku.

Sayfa 303/774 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •