Sayfa 303/967 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403803 ... SonSon
Arama sonucu : 7731 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1. Hisse ters OBO nun omuz bandı olarak öngördüğüm 1.58 bandında hafif aşağı yukarı salınımları olsa da takıldı kaldı. Beklentim de hiç bir değişiklik yok, her an bir çıkış haberi ile hareketlenenilir PD/DD yerlerde sürünüyor sadece iyi bir F/K ya ihtiyaç var. Ters OBO da amaç yatırımcıyı dökmektir, çok moral bozucu bir formasyondur, amacına ulaştığını görüyorum.
     Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Ters OBO yu Teknik Analiz kitabındaki şema şeklinin bire bir kopyası olarak gösterdiler teknikçileri avladılar. 1.58 OBO nun omuz bölgesi bakalım oraya kadar getirecekler mi işi? Temel olarak iyi ancak kısa vade beklentisi zayıf olan hisselerin -tutmasaydım gidiyordun- formasyonu bolca görülür, böylece birileri evine çorba götürür. Bu hisse 5 yıl gözyaşı ile sulanır, gözyaşı dökenler ağıt yapıp uzaklaşır, birileri 5 gün beklemeden meyvesini yer. Sinir bozucu bir ruh hali. Ancak yine olacak, bir gün güzel bir çıkış haberi, akıl dışı bir temettü ile ateşleyecek.

2.  Alıntı Originally Posted by avcı Yazıyı Oku
    Bu forumda yazılarını ilgiyle takip eden birisi olarak forumda kaldığına sevindim.
    Teşekkür ederim. Piyasalar tümüyle beklemeye geçmişken beklemeyi sürdürmek büyük bir maliyet gibi
    görünmüyor.

3. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/661787

Genel kurul bildirisi sayın @noreply selam bu yıl genel kurula katılmayı düşünüyor musunuz ben katılacağım.

4. Satıcı kalmadı sanki. Hacim kurudu. Az sabır bence.

Dün görmüştüm satışta 70 bin lot o da ky danmış demek ki.

Bence artık zamanı geldi. Endeks düşerken panikte bile isteksiz.

Tabii yukarı da aynı şekilde isteksiz ama artık hacim kurudu.

5.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim. Piyasalar tümüyle beklemeye geçmişken beklemeyi sürdürmek büyük bir maliyet gibi
    görünmüyor.
    Ben de kaldığınıza sevindim

6.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/661787

Genel kurul bildirisi sayın @noreply selam bu yıl genel kurula katılmayı düşünüyor musunuz ben katılacağım.
    Kısmetse katılacağım, diğer forumdaşlarin da katılımlarını tavsiye ederim.

Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Kısmetse katılacağım, diğer forumdaşlarin da katılımlarını tavsiye ederim.
    Murat Md. Yerinde olsam sizi iyi dinlerdim
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

8.  Alıntı Originally Posted by enigma Yazıyı Oku
    Murat Md. Yerinde olsam sizi iyi dinlerdim
    Bu işgüzar grup hala hisseyi aşağıya baskı kurmaya devam ederse Murat Mdrü fetöye destek olduğunu iddia edip görevden aldıracağım. 🙂

Şaka bir yana hala bu hissenin niçin buralarda olduğuna anlam veremiyorum. Bilgisi olan varsa özelden yazabilir mi? Boşuna bekleme yapmayayım, fırsatlar kaçıyor. 🙁

Sayfa 303/967 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403803 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •