Sayfa 303/847 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403803 ... SonSon
Arama sonucu : 6770 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,295
     Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Olmaz ama fikir verir.

20 senedir temettüleri de ekleyince dolar cinsinden yerinde sayanı mı, yoksa 45 derece açıyla gideni mi almak mantıklı?
    Tabii ki 45 derece derler topcular
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,295
    Askerde topcu idim Burdur'da

45 derecenin onemini o zaman cok daha iyi anladim Patrik
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

3.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Bir temettü gitti bugün
    Temettü yatırımı imiş peh;)
    Ytd
    (Şaka barındırır)
    gelen temettülerle daha çok froto alabilirsin işte ne güzel?

4.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Ulen şu palavracı her yeri karıştırıyor. Sosyal medyanın gözü kör olsun sokak kedilerine kendilerini leopar gibi hissettirme fırsatı verip insanları da ister istemez kendileri ile muhatap olmak zorunda bıraktığı için. Toplumun reel hayatta dışladığı insanların ellerine klavye geçmesi ile hayal dünyalarını gerçekmiş gibi kaleme alıp ortalıklarda fink atmasının önüne katılımcıların bu şekilde ki doğal moderasyonları ile mücadele edilebilir sanırım, bunun başka yolu da fark edildikleri an sosyal medyadan moderatörlerce yasaklanmaları olabilir zira acayip belli oluyor bu tipler.

Bunlara ilave birde bu tiplerin hisse senedi ve yatırım gibi esasta çok teknik çok matematiksel kriminal konularda burada olduğu gibi fikir beyan etmeye kalktıklarında vallahi şey olsa çekilmiyor. Ben bu tür adamları bireysel olarak engelliyorum ama arkadaşlar haklı olarak yazılarını alıntılayıp ipliklerini pazara çıkarttıklarında direkt karşıma çıkıyor.

Burada Oralet kardeşime bir özür borçluyum; Kendisi ile bedelsiz istediği benimde boş beleş adamların hisseye doluşmasını istememem dolayısıyla karşı çıktığım, esasında şirket için hiç bir katmadeğeri olmayan bu teknik konuda ayrışmamız hasebiyle yakın geçmişte nahoş diyaloglar yaşamıştık. Özür diliyorum kendi adıma. Hakkını helal etsin, benden yana helal olsun.
    Başladın gene saçmalamaya…
    Bedelsizin faydasını bile anlamıyorsun oku biraz oku…
    Şu kadar sayfayı bana sallayacağına şirketle ilgili görüşlere bile karsı cıksan fayda saglarsın kendine…
    Sen kendini bulunmaz Hint kumaşı mı sanıyorsun boş beleşler doluşcak vs diye sallıyorsun millete?

Ben seni engellemedim çünkü cehaleti de okumak güzeldir;)

Bedelsizin teknik faydası yok şirkete tamam bedelsiz yapan şirketler ne diye yapıyor yatırımcıyı çok mu seviyor?
    Bilanconun dısında da baska faydaları var bedelsizin.
    Sana göre gerek yoktur o ayrı mesele ama tavrın çok kötü.
    Dısarda da insanlara sallama bak tv den izlemeyelim seni.
    Bir de tahlil yaptır eksik vitamin vs al ekmek şeker un kızartmadan uzak dur.Çok gerginsin….
    Ben de özür diliyorum kendimden sana vakit ayırıp cevap yazdım diye;)

5. Hisse grafikte açıyla giderken zaman zaman yerini koruyamayıp düşüşe geçse bile eski pozisyonunu çok geçmeden kazanıp gidişine kaldığı yerden devam ediyorsa (dolar cinsinden diye belirtmeme gerek var mı?), bundan daha güzel hisseyi nereden bulacağız?

Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    gelen temettülerle daha çok froto alabilirsin işte ne güzel?
    Aynı görüşteyim mahsus yazdım şakasına temettüyü çok severim hele bir de tekrar zamanla hisseye yatırılanı…

Gülümseyelim diye yazdım ama millet gerginmiş;)

7.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Üşenmedim bütün hisselere baktım neredeyse temettü hissesi olarak bilinen. Koç'un şirketlerinin hemen hepsi 15-30 kat gitmiş temettü ile düzeltilmiş bakınca son 20 senede. arclk bozmuş biraz.

Bileşik getiri acacip bir şey bir de grafikte bakınca insanın aklını alıyor aklınııı

TL ile yatırım olmaz, Türk borsasına yatırım yapılmaz, TR'de enflasyon var diyenlere göstermek lazım bu grafikleri.

ytd
    Sayfayı açınca bu gönderi çıktı önüme, ben de buna istinaden yorumu yaptım. Ne bileyim daha önceki gönderide dolar yazdığını, buna da yazacaksın o zaman yanlış anlaşılmaların önüne geçmek için değil mi? Sayfalarca falan da yazmadım ayrıca yav, ne garip insanlar var bu Froto sayfasında hayret doğrusu.

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Burada belirtmişim grafiğe nasıl baktığımı

Yazdığımı yorumlamak yerine grafiği açıp kendisi baksa sayfalarca boşbeleş muhabbete gerek kalmayacak…

@ric abi, benden yana da helal olsun, biz pis fakirler de Froto alabilelim diye bedelsiz istiyoruz başka bir amacımız yok.

Hak eden herkese bol kazançlar.

8.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Hisse grafikte açıyla giderken zaman zaman yerini koruyamayıp düşüşe geçse bile eski pozisyonunu çok geçmeden kazanıp gidişine kaldığı yerden devam ediyorsa (dolar cinsinden diye belirtmeme gerek var mı?), bundan daha güzel hisseyi nereden bulacağız?

Ytd
    Belirt abi belirt ne olur ne olmaz;)
    Yaşlı çok aramızda😄

Sayfa 303/847 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403803 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •