Onemli Gunler Banner
Sayfa 305/535 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405 ... SonSon
Arama sonucu : 4275 madde; 2,433 - 2,440 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1. KISACILAR İÇİN

2. Kısacılara, uzunculara;

3.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    KISACILAR İÇİN
    sevgili denizkiraz hocam bu saaten sonra kısa düşünmek bence delilik olur 180 230 arası milletin canını okudular bıktırıp aldılar artık 400 üzeri gitmeden kimsenin kısa düşünecegini sanmam tabi bir kaç vurkaççı hariç ve bölündükten sonra çok daha iyi gelmesi ümidiyle veriler de desteklerse degme keyfine şu çed de iyice hali yoluna girer bir de piyasa degerini güncellerse çok daha iyi olur diye düşünüyorum tabi burada piskopat gencer var ne yapacagı hiç belli olmaz kan emici puşt.
    şunu da eklemek isterim bir takım dalavere kap haberleri gördüm ama ky dostlar aldanmasın cepden cebe den başka bir şey degil sadece mide bulandırma tezgahı gencerin düzenbazlıgı bu ve sermaye artışından sonra durum degerlendirmek için alınıp satılacak top çevirme hazırlıkları diye düşünüyorum.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

4. dava red edilmis siz neyin davasibdan bahsediyorsunuz... kacirdigimiz bisey mi var

5.  Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    dava red edilmis siz neyin davasibdan bahsediyorsunuz... kacirdigimiz bisey mi var
    sevgili denizkiraz hocam beni kasdediyorsanız ben davadan bahsetmedim şu liman genişleme sürecinden bahsetmek istemiştim sanırım çed diye yazdıgım için bir hatam olmuş özür dilerim yanlış telavuzdan ötürü evet dava işi bitti çoktan bazı eski haberleri ısıtıp getirmek bence de hata ve 5 eylülden sonrası benim için önemli ve gencerin sık sık kap haberleri döşeyecegini de tahmin ediyorum ve işler yoluna girecektir 2023 yılı bu hınzırı yılı olacak diye düşünürüm hayırlısı.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

6. Arkadaşlar! Recep Gencer Bey'in ,Gencer Holding'e 240 TL den sattığı 240.000 lot haberi bence çık olumlu. Sonuçta elde ki mevcut finansal verilere göre Ege Gübre DD: 49.02 TL. Bu defter değerli hisseyi holding 240 TL ' den aldığını bildirdi.Demek ki önümüzde ki günlerde yeniden değerleme haberi yollayacak ki ; bu fiyattan almış.

Yapılacak yeniden değerleme ile bakarsınız DD: 500 TL fiyatlarda olur.
    Son düzenleme : KOMODOR 2019; 31-08-2022 saat: 17:06.

7.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar! Recep Gencer Bey'in ,Gencer Holding'e 240 TL den sattığı 240.000 lot haberi bence çık olumlu. Sonuçta elde ki mevcut finansal verilere göre Ege Gübre DD: 49.02 TL. Bu defter değerli hisseyi holding 240 TL ' den aldığını bildirdi.Demek ki önümüzde ki günlerde yeniden değerleme haberi yollayacak ki ; bu fiyattan almış.

Yapılacak yeniden değerleme ile bakarsınız DD: 500 TL fiyatlarda olur.
    D.D= Öz.sermaye/sermaye , yeniden değerleme olursa liman özsermayeyi 18,8.mr yapar/10.mn(sermaye)=1,880

8. Çünkü patron genel kurulda bizim liman en az bir milyar dolar eder dedi,Youtube'da videosu var.

Sayfa 305/535 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •