Sayfa 305/1000 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405805 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 2,433 - 2,440 arası.

Konu: Viop - XXVI

1. arttırmazsa dolar 8.40 hedefleniyor..

Alıntı Originally Posted by halis Yazıyı Oku
    merkezin faiz artirmasi icin sebeb varmi illa artirmak zorundami artirmazsa ne olur dolar gragiklerde mevcut nereye gidecek gitmesi icin sebeb..abd veya ab veya asyada faizlermi artiyor dunya geneline gore zaten faiz oranlari yuksek..
    artiracak olsalar gecen ay hepsini birden yapar gecerlerdi bu ay pas gecerler dusuncesindeyim.

2. Faiz artisi gelmeyecek bence. Gelsede max 100 puan.
     Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Pala kudurdu..herhalde 300 bp artış bekliyor..bu alım iştahının başka izahı yok...kafamdaki soru şu 300 bp gelirse, bankaları almaya devam eder mi?

Ya 100 bp artış gelirse, ben böyle bekliyorum, o zaman ortalık kan gölüne döner..özellikle de dolartl.
    SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. anlamadığım şuan dolar hangi faiz artışını fiyatladı da 7.80 e düştü..

4.  Alıntı Originally Posted by denizen Yazıyı Oku
    Gerçek mi yav bu kim twitterdanmi
    ariston tskb'de yapmış diyorlar... ben öyle duydum...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

dolari kim hedefliyormus 8.40 bizim baktigimiz gordugumuz gragiklerden farkli grafiklere bakanlarmi ortamda dolarin artmasi icin sebeb varmi ortalik sakin borsa noel rallisinde agir agir tirmaniyor.

6. Ekmek fiyatı gündem oldu, alt kademenin enflasyonuna dikkat ediyorlar çok da faize duyarlı değil. Üst kademenin enflasyonu Gümrük, ÖTV ve KDV ile daha da artıyor.

BBHT'ye biri bağlandı, vatandaş elindeki hububatı sattıktan sonra gümrükler indiği için teşekkür ediyoruz, geçmiş yıllarda tam vatandaş ürününü satacakken ithalat yapılıyordu dedi.

Bence faiz çok artmaz, 100 puan belki..
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7.  Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    anlamadığım şuan dolar hangi faiz artışını fiyatladı da 7.80 e düştü..
    Fısıltı gazetesi 300 BP diyormuş. Palabadem bu denli yüklendiyse haberini almıştır. Ytd.

İnatla faizi düşürdüler ve yaklaşık 120 milyar dolar sattılar, üstüne dolar uçtu gitti. Şimdi de faiz yükseltiyorlar... Yani ne söylesem bilemedim...
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ben mb nin riske girmeyeceğini ve 200 belki 250 baz puanlık bi artışa gideceğini düşünüyorum
    bu saatten sonra doalrda sert yükselişler mb yide sıkıntıya sokar 7.40- 7.60 rekabetçi kur gibi
    Rekabetçi kur olayı hep vatandaşta patlıyor.... Rekabet edemeyen vatandaş ve emekli oluyor...
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Sayfa 305/1000 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405805 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •