Sayfa 306/863 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406806 ... SonSon
Arama sonucu : 6903 madde; 2,441 - 2,448 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. arkadaşlar faizler enflasyonun altına geriledi..yani faize para yatıran aslında reel olarak zarar etmekte olacak..böylece türkiye de negatif faiz veren ülkeler ligine girdi..bu çok güzel bir gelişme...millet parasını faizden çıkarınca bankalardaki mevduatlar yatırıma özelikle de borsaya yönelecek...

bir de dövizin çıkışı da yıllık enflasyonun altında kalırsa o vakit 190 milyar dolar civarındaki döviz mevduatı da çözülecek ve ekonomiye büyük bir yük binecek...

merkez bankası neden herkesin beklediği 100 baz puan faiz indirmedi de 75 baz indirdi ?? arkadaşlar bunu yapmak ile dövizin çıkışını durdurdu...dikkat ederseniz dün dolar çok gevşedi...anlaşılan merkez bankası faize vurduğu bir darbenin benzerini dövize de vurmak istiyor...

dediğim gibi dövizde de darbe tam anlamı ile gelirse ülkemizde para bollaşacak buda bir çok şirketi olumlu etkileyecek ,finansal giderlerini kısacak ve net kar marjını artıracak...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Bugünkü oyununuz basladi yine.
    Vakıf satip fiyatı dusurecek sonra iş düşük fiyattan alacak...
    Ne güzel top çeviriyorlar..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

3.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Bugünkü oyununuz basladi yine.
    Vakıf satip fiyatı dusurecek sonra iş düşük fiyattan alacak...
    Ne güzel top çeviriyorlar..
    Neguzel bizde alalım 19/ 18 lerden madem 25/30 olmadı 50 lafları dolaşıyor....

4.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Neguzel bizde alalım 19/ 18 lerden madem 25/30 olmadı 50 lafları dolaşıyor....
    bu fiyatlar tamamen bilançoların güzel olup olmadığı ile alakalı olacak..eğer kar miktarları güzel gelirse ve bu yıl da 2019 yılının güzel bilançolarını teyit edecek bilançolar yollarsa o saydığınız rakamların hepsi de mümkündür..özeliklikle de 2019 yılının karına bu yılda %25-30 luk kar artışlarını eklerse 10-15 fk lardan değer görebilir...

yeni artırdığı %15 lik kapasite artışı ile beraber ileride de aldığı 41 dönümlük araziye yeni kapasite artışı yatırımları yaparsa klimasan çok güzel yerleri görebilir..bu mümkündür..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

macd bakalım hangi gün kesecek?
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

6. komik çocukkk bu hacimle bu düşüş anlamsız düşüreceksen yap abilik hacimli düşür çek 15,88 sonra akılanmadımı 13,55 hala mık mık mı yapıyor al sana 11,22 ama o sırada akrep senden kaç lot alacak onunda hesabını yap tmpol ve bntas larım şuan bana yeni yeni sermaye yapma peşindeler haberin ola haydi garin ben kaçar herkese bol kazançlar
    ytd deli saçmasıdır

7. Vallahi kabak tadı verdi bu hisse artık

Sayfa 306/863 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406806 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •