Onemli Gunler Banner
Sayfa 306/535 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406 ... SonSon
Arama sonucu : 4275 madde; 2,441 - 2,448 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1. UZUNCULAR İÇİN

2.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    UZUNCULAR İÇİN

Deniz Hocam BFREN & KONYA'nın da güncel USD-YILLIK grafiklerini paylaşabilir misiniz.

Bu arada EGEKIZI aylık güzel kapattı şükür

3. Arkadaşlar! Ege Gübre'ye konsantre olalım.Bırakalım Bfren ve Konya'yı.O hisselerini sayfalarında yazalım.Ege Gübre' nin tarihi günlerinde bilgi,belge ve öngörü varsa ,onları paylaşalım.Bütün vefakar ve cefakar yatırımcılara selam olsun.

4. bizlere gına getiren gencer ve tahtacısı şimdi kıçı yanık itler gibi koşuyor ve şu 240 meselesi de daha önce söyledigim gibi sermaye artışından sonra çok dümenler çevirmek için öne sürülmüş bir şeydi ve umudumu 2 yıldır korudum hala da koruyorum bu piskopat borsada parmak ısırtacak noktalara getirmek için az kanımızı emmedi umarım sabrımızın mukafatını da verir özellikle aslanselim kardeşim çok terler döktü sabır için ona ayrıyetten hayırlı olsun dilegimi iletirim tüm ky dostlara hayırlı kazançlar
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    bizlere gına getiren gencer ve tahtacısı şimdi kıçı yanık itler gibi koşuyor ve şu 240 meselesi de daha önce söyledigim gibi sermaye artışından sonra çok dümenler çevirmek için öne sürülmüş bir şeydi ve umudumu 2 yıldır korudum hala da koruyorum bu piskopat borsada parmak ısırtacak noktalara getirmek için az kanımızı emmedi umarım sabrımızın mukafatını da verir özellikle aslanselim kardeşim çok terler döktü sabır için ona ayrıyetten hayırlı olsun dilegimi iletirim tüm ky dostlara hayırlı kazançlar
    Hepimiz için hayırlı olsun üstadım.
    Sonunda 300 lü rakama şükür kavustuk.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Tavanınız hayırlı ve uğurlu olsun .

7. Selamunaleykum ortaklar. Allah hepimizin gönlüne göre versin.

8. Çok ilginç bir durumdayiz. Ne burada ne Twitter da 2 gundur tavan olmasina rağmen şenlik yok.yorum yazan üç beş kişi var. Demekki o kadar dökülmüş ki ky kimse farkinda değil. Ky nin bu kadar uzak olduğu kağıt tavan gidiyorsa olay tamamen profesyonellerin eline geçmiş. Aslinda bu iyi birsey sayilabilir. Yükler atıldığına göre yol uzun olabilir

Sayfa 306/535 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •