Sayfa 307/785 İlkİlk ... 207257297305306307308309317357407 ... SonSon
Arama sonucu : 6274 madde; 2,449 - 2,456 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1. Mümkün, aynı gün içinde bunu yapabiliyorlar. Örnek: A bankasındaki yüksek meblağlı TL için banka md. ile pazarlık yapıyorsun +1-2 puan yüksek faiz için Merkeze onay yazıyor, diyorki hatırlı müşterinin parası 46% den 92 gün kırık mevduata şartlı bağlandı +2% için onay rica ediyorum. Onay gelince akşam üstü bakıyorsunuz 48% olarak değiştirlmiş.

2.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Ddkm mi normal dth hesabımı?
    benim normal dövizdi. dövizden dönüşümlü tl mevduat diye bir sey actı. kampanyaymıs sanırım.

3.  Alıntı Originally Posted by eberco Yazıyı Oku
    benim normal dövizdi. dövizden dönüşümlü tl mevduat diye bir sey actı. kampanyaymıs sanırım.
    Dışarıdan bankadan getirsek acarlarmi acaba .kolaysa sorarmisiniz şubeye tşkler.

4. Günlük hesaba parkettim bir kaç günlüğüne.46-47 üstüne oran alamadım.Perşembe günü mb toplantısı var önümüzde ki haftaya kadar bekleyeceğim günlükte.

Bu arada ara ödemeli mevduat için oran istedim teb'den geçen haftada konuşmuştum mt ile bugün de konuştum hatta ürünle ilgili bankanın sitesinde olan linki paylaştım kendisiyle %45 dedi parayı gönderip bağlayacaktım tam telefonu kapatırken tekrar sordum 'parayı gönderiyorum yanlışlık olmasın benim istediğim mevduat ara ödemeli 'diye yanlışlık yok isterseniz 1 ay 3 ay 6 ay bağlayabilirsiniz deyince tekrar tane tane izah ettim telefonu kapatıp 5 dakika sonra aradı öyle bir mevduat ürünümüz yokmuş dedi.

5.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Ddkm mi normal dth hesabımı?
    dth hesabındaki doları o fiyatdan bozarlarmı.. ddkkm den dönmüş işte..

6. Moodys ben kanmam demiş

7.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    Müşteriye sormadan bağlanmış bir mevduatın oranını kafasına göre düşürebilir mi?Yasal olarak böyle bir şey mümkün mü?
    Yasal prosedürü bilmiyorum tabi
    ama ben olsam itiraz eder alırım o oranı bi şekilde
    Banka açısından mantıklı hamle 100 kişiden kaçı itiraz edecek ki. Uğraşanlara verir yüksek oranı diğerlerine 47 devam

8. 46 günlük 47 mevduat oranımı iyidir yoksa 44 mevduatla günlük gidilsemi iyidir. Basitten bileşiğe formülü nasıl oluyor acaba.. Teşekkürler

unknown cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 307/785 İlkİlk ... 207257297305306307308309317357407 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •