Sayfa 307/965 İlkİlk ... 207257297305306307308309317357407807 ... SonSon
Arama sonucu : 7713 madde; 2,449 - 2,456 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. yapmayın sayın ozans, vazgeçmeyin sakın. borsada dibin dibi vardır kuralını tenzih ederek diyorum ki buralar sahiden en avantajlı yerler. evet riskli de olsa her kaos kendi avantajını yaratır kısa vadede. her ne kadar bu karmaşada cılız da olsa yıl sonunda endeksin 130-140 olacağı duyumlarını da göz ardı etmemek lazım.acemi yorumlarımı dikkate almayın lütfen.

2. hayret verici olan şu ki 8.33'ü kıramıyor kağıt. birileri 8.25 ile 8.33 arası trade yapıyor olmalı.ytd

3.  Alıntı Originally Posted by adestim Yazıyı Oku
    Fitch, Yaşar Holding'in kredi notunu düşürdü

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch, Yaşar Holding'in kredi notunu düşürdü.

Fitch'ten yapılan açıklamaya göre, Şirket'in uzun dönem yabancı ve yerel para cinsinden kredi notu B'den B-'ye ve ulusal notu 'BBB(tur)'dan 'BB(tur)'a indirildi.

Kredi notunun görünümü 'Durağan' olarak belirlendi.

https://www.fitchratings.com/site/pr/10041328
    yaşar gurubu çok borclu
    Döviz borcu çok .
    bunun için Fıtch notunu DÜŞÜRDÜ
    Y.T.D İRONİ bu benim yorumum kimseyi bağlamaz.
    ironi bu yazı

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by yavuzas Yazıyı Oku
    yapmayın sayın ozans, vazgeçmeyin sakın. borsada dibin dibi vardır kuralını tenzih ederek diyorum ki buralar sahiden en avantajlı yerler. evet riskli de olsa her kaos kendi avantajını yaratır kısa vadede. her ne kadar bu karmaşada cılız da olsa yıl sonunda endeksin 130-140 olacağı duyumlarını da göz ardı etmemek lazım.acemi yorumlarımı dikkate almayın lütfen.
    Bu hisseyi pazarlamayı seven biri daha geldi.... Borsa 70 den 120 yaptığında bu hisse ne kadar yükseldi dimi. Yine öyle yükselir sanırım.
    Birde 'Kısa vade' filan serpiştiriyorsun araya. iyisin iyi.... Kısa vadede ne ile yükselecek bi açıklasanda biz de bi şeyler kapsak senden. acemi fikirlerin ışık olur bize...

5. çok karamsarsınız sayın vkaraboya. hissenin diplerde olduğunda mutabıkmıyız? evet sanırım. kağıt sahipleri yeterince bunaltılıp silkeleniyor, başka kağıtlara gönderiliyor mu? kesinlikle evet. yaşar holdingin döviz borçları köpürtülerek "öldük bittik" edebiyatı yapılıyor mu? hemen hemen her gün. pınar sütün hemcinsleri ile karşılaşıldığında en kaliteli süt olduğu, raflarda boy boy ve çeşitliliği ile yer alıyor, üretim tarihleri temmuz başları olarak görünüyor, medyada reklamları uzun uzun veriliyorsa neden alınmasın sayın vkaraboya. bir acemi olarak evet ben umut görüyorum bu hissede asın beni. tamamen acemilik işte, fikirlerime itibar edilmemesi arz olunur. ytd

6. Şu tahvil ihracı benimde kafamı kurcalıyor?

Kafama takılan sorular 2 ana kategoride...
    Genel...
    1)Yaşar holding bu tahvili 2020 de başarı ile döndürebilir mi?
    2)Döndüremezse Pınar süte ne gibi bir olumsuz etkisi olabilir?Bu konu neden Pnsüt olumsuz etkilesin....?

Spesifik...

1)Piyasa neden Yaşar Holding in tahvillerini bu kadar ısrarlı satıyor...?
    2)2020 de eurobondların faizleri kaç olur acep?

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

7. 1.soru: cok ciddi ve siddetli olarak ulke riski algisi kotuye dondu. Eh bence Yasar Holding de oyle atla deve bir sirket degil, e bir de eurobond piyasasi bu menkul icin cok sig. ne buldularsa vermis olabilirler.

2. Ben en az %10 - %11 ile yenilerler diyorum.( 2020 deki ulke kosullarini kestiremiyorum bu arada , dusunsenize bir de bugunden kotu oldugunu..)
    Syg, iyi aksamlar

Sent from my iPhone using hisse.net

8.  Alıntı Originally Posted by yavuzas Yazıyı Oku
    çok karamsarsınız sayın vkaraboya. hissenin diplerde olduğunda mutabıkmıyız? evet sanırım. kağıt sahipleri yeterince bunaltılıp silkeleniyor, başka kağıtlara gönderiliyor mu? kesinlikle evet. yaşar holdingin döviz borçları köpürtülerek "öldük bittik" edebiyatı yapılıyor mu? hemen hemen her gün. pınar sütün hemcinsleri ile karşılaşıldığında en kaliteli süt olduğu, raflarda boy boy ve çeşitliliği ile yer alıyor, üretim tarihleri temmuz başları olarak görünüyor, medyada reklamları uzun uzun veriliyorsa neden alınmasın sayın vkaraboya. bir acemi olarak evet ben umut görüyorum bu hissede asın beni. tamamen acemilik işte, fikirlerime itibar edilmemesi arz olunur. ytd
    Karamsar derken borsada kaç tane kaliteli firma 2011 yılı fiyatlarında bi sayarmısın. Silkelemede böyle olmaz patron. Varsa bildiğin elle tutulur, gözle görülür bi done açıkla. tutan mı var seni. (sonuçta bu hisse yükselecek onu biliyoruz onun için para yatırıyoruz. ama soru: Ne zaman yükselir?)

Sayfa 307/965 İlkİlk ... 207257297305306307308309317357407807 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •