Sayfa 308/473 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408 ... SonSon
Arama sonucu : 3780 madde; 2,457 - 2,464 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1. Ft2 nin 2024 ortalama kur beklentisi 40 tl....

Yeni gelecek arkadaşlar için burada yazıyormus...

Kendisine kötü bir haberim var....

Buraya bu bilgiye inanacak kadar bilgisiz biri gelmez....

Ama eski yatırımcılar arasında olablir....sonradan don lastigi sektörüne girenler arasından falan....

2.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --ben 40 göre hesapladım...sen de 30 35 45 50 ye göre yap....daha düşüğe göre yaparsam...favök daha da yükselir...böyle büyük borçlanmadaki anlamsızlık daha da artar.

--bir olmayan taraflarınızı çalıştırın, lütfen..gereksiz polemiğe çekişmeye girmek istemiyorum...
    40 a gore nasil hesapladin....anlatsana ayrıntıyı

3.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --ben 40 göre hesapladım...sen de 30 35 45 50 ye göre yap....daha düşüğe göre yaparsam...favök daha da yükselir...böyle büyük borçlanmadaki anlamsızlık daha da artar.

--bir olmayan taraflarınızı çalıştırın, lütfen..gereksiz polemiğe çekişmeye girmek istemiyorum...
    Usd kuru dusuk tutarsan kar büyüdükçe borc oranı duser....

Bir sirketin bir senelik FAVÖK'Ü kadar borclanmasi gayet mantıklı.....

Aksini iddia etmek bilgisizliktir......

Baska ifadeler kullanırsam ceza alabilirim.... yoksa bu ifade yetersiz kalıyor......okuyanlar anlamıştır

4. Arkadaşlar bu ft2 nick'li burak bölük bir işletmenin bir senelik faaliyet kari kadar borclanmasini sorun olarak göstermeye çalışıyor...

Islteme yönetimi bilgisi bu düzeyde..... bilginiz olsun...

5. Usd kuru yuksek tutup karı dusuk gösterip borç oranini yuksek cikar....

Millet de inansin

6.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --daha önce söylemiştim cevabımı
    Herhangi bir cevap veremedi....yalan konuşuyor....

şikeyt etsemde geçerliliği yok dedi....Bizde kimi nasıl şikayet edeceğini anlattık bu konuda da bilgisiz olduğunuı görünce...

Ama bir cevap veremedi..

Verdim diyerek yalan konuşuyor...
    Sokrates der ki : “ Akıllı insanlar herkesten ve her şeyden öğrenirler...Sıradan insanlar sadece kendi deneyimlerinden öğrenirler. ..Cahiller ise zaten her şeyi bilirler..”

Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Yurtici ile yurtidisinin ayni olmasini beklemek bilgisizlik degil mi

Yurt dusina urin göndermenin operasyonel maliyetlerinin yuksek olmasini anlayamamak bilgisizlik degil mi?

Bu bilgisizligin sebebini anlayan var mi??
    --benim bilgisizliğimin sebebi her şirket ayrıntılı rapor verirken, ayrıntı vermeyenlerde...
    --yurtdışı cironun 11 milyarı ihracattan, 8 milyarı da oradaki üretimden.... satış-pazarlama ile açıklanamayacak kadar yüksek...yurtdışında amortisman oranı çok mu?...yurtdışındaki şirketlerden lisans-royalti gideri mi alıyor?...
    Türkiye'de her şey olabilirsin ama rezil olamazsın. M.Mungan

8.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --benim bilgisizliğimin sebebi her şirket ayrıntılı rapor verirken, ayrıntı vermeyenlerde...
    --yurtdışı cironun 11 milyarı ihracattan, 8 milyarı da oradaki üretimden.... satış-pazarlama ile açıklanamayacak kadar yüksek...yurtdışında amortisman oranı çok mu?...yurtdışındaki şirketlerden lisans-royalti gideri mi alıyor?...
    nasıl bir hesap yaptınızda pazarlama gideri için yüksek dediniz......ayrıntı verir misniz...
    Sokrates der ki : “ Akıllı insanlar herkesten ve her şeyden öğrenirler...Sıradan insanlar sadece kendi deneyimlerinden öğrenirler. ..Cahiller ise zaten her şeyi bilirler..”

Sayfa 308/473 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •