Sayfa 308/357 İlkİlk ... 208258298306307308309310318 ... SonSon
Arama sonucu : 2854 madde; 2,457 - 2,464 arası.

Konu: ENKAI - Enka İnşaat

1. Sayin Karaoglan

Mizrak cuvala sigmiyor artik , kari bilancoda kistilar da alinan isi de iptal edemezler heralde . Santrallerden biri devreye girdi , Diger ikisi de temmuzda devreye girecek bilgisini aldim , alinmis daha aciklanmayan 2 tane ihale var . Makedonya otoyolu falan aciklanir yakinda digeri de rusyada .Patron viop daki yamyamlara yedirmiyor su anda , mayis sonu viop bitiyor sonra hakkimizi aliriz merak etmeyin

2.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Sayin Karaoglan

Mizrak cuvala sigmiyor artik , kari bilancoda kistilar da alinan isi de iptal edemezler heralde . Santrallerden biri devreye girdi , Diger ikisi de temmuzda devreye girecek bilgisini aldim , alinmis daha aciklanmayan 2 tane ihale var . Makedonya otoyolu falan aciklanir yakinda digeri de rusyada .Patron viop daki yamyamlara yedirmiyor su anda , mayis sonu viop bitiyor sonra hakkimizi aliriz merak etmeyin
    Enkanın defansif hisse olduğunu biliyoruz.Diğer yandan hissenin ederinin altında olduğunu düşündükleri zaman geri alım programının dışında patronun kendisi de direk alıyor.Aldıklarını geri sattıklarını da hiç okumadım haklarını vermek gerekir. Kayıtlı sermaye tavanını 10 milyara çıkardılar ki beş sene içinde nerdeyse %100 e yakın bedelsiz potansiyelleri oluştu.Neredeyse bu karlarla bir senede bunu yapabilecek hale geliyor. Rusyayla işler yolunda giderse olumlu gelişmeler çok.Diğer yandan hissenin çok da yükselmesi istenmiyor gibi bir hava oluşuyor çoğu zaman. Umarım dediğiniz gibi olur.ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    ENKAI GÜNLÜK VE HAFTALIK SİZTEMLER AŞIRI AL KONUMUNDA BU HAFTA ÇİFT HANE GÖREBİLİRİZ ...8.40 ÜZERİ SERT HAREKETLER BEKLİYORUM ytd
    yarında hareketine devam edecek bu hafta bakalım çift hane görecekmiiyiz YTD

4. vay canına dün ki primi olduğu gibi geri bırakıyor daha 1 saat dolmadan, taban olmaz değil mi?

5. Bariz mal toplama hareketleri yapılıyor. Daha güzel haberler gelecek herhalde.

60 dak elmas formasyonu var gibi.. bakalım olacak mı
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

7. Enkaı buyuk resimde cok güçlü halen bu yılın eregl si olurmu acaba? Neden olmasın diyorum ama yinede ytd tabiki

8. Bir sürü şirketi viop a aldılar koskoca enkai viop dan çıkıyor akıl almaz bir durum

Sayfa 308/357 İlkİlk ... 208258298306307308309310318 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •