Onemli Gunler Banner
Sayfa 309/324 İlkİlk ... 209259299307308309310311319 ... SonSon
Arama sonucu : 2588 madde; 2,465 - 2,472 arası.

Konu: MTRYO METRO Yat. Ort.

1. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. Atlasla Mtryo nı birleştirip yatırım holdnge dönüştürebilirlerdi biraz geri alım yapıp alt pazardan çıkabilirlerdi oluşan yeni şirketin sektör ortalaması çok daha yüksek olurdu talep 10 kat daha fazla olurdu, bedelli sermaye arttırımı yapabilirlerdi hisse değerleri belki 10 kat artabilirdi.

Fakat adamlar ne yapıyor mum ve vazelin üreten gelecekle ilgili çok fazla beklentisi olmayan PD/DD si 8 olan halka arzına bile talep olmayan mercan kimyaya yatırım yapıyor sadece kendileri yapmıyor milyon lot kadar atlas ve mtryo ile birlikte alıyorlar

Kasasındaki paranın bile altında işlem yapan defter değeri 0,96 ya kadar düşen şirketlerine yatırım yapmıyorlar

Bunların portföyünü kim yönetiyor acaba gerçekten bu olanlardan Galip Öztürkün haberi varmı saçma sapan alımlar borsa 2 katına çıkarken hiç değerlenmeyen portföy 15 aydır sürekli düşen mtryo nasıl bir anlayıştır bu hayretle izliyorum.

6. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. Portfoy kotu yonetiliyor, yil basindan beri deger artisi yok malesef.

8. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Sayfa 309/324 İlkİlk ... 209259299307308309310311319 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •