Sayfa 309/1004 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409809 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 2,465 - 2,472 arası.

Konu: Viop LIII

1.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    nasıl yanlıs dünuyada baska bir millet varmıdır baska ülkenin parasına yatırım yapacak bütün yasadıgımız sıkıntılar bu cahil halkın dolar sevdasından banane ya elin parasından sorsan bu dolar alanlar en büyük milliyetciler lan senin en büyük düsmanın abd parasını alıp onu kalkındırıyorsun bu delilik. tamam git abd borsasından mal al ama adamın paarsından sanane ya olacak sey digil bu akılsaglıgı olan birinin yapacagı is digil..
    Kendi yerli ve milli parasını bu derece .... atmak da akıl sağlığı olan birinin yapacağı iş değil...

2. Bu fışkırtmayı da bankalar yapsaydı sağlam söverdim, neyseki Kocaoğlanımız öncülük etti

3.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Bu fışkırtmayı da bankalar yapsaydı sağlam söverdim, neyseki Kocaoğlanımız öncülük etti
    ilk sahol sinyal çaktı .. sabah ..
    yatırım tavsiyesi değildir ..

4.  Alıntı Originally Posted by theosos Yazıyı Oku
    Kendi yerli ve milli parasını bu derece .... atmak da akıl sağlığı olan birinin yapacağı iş değil...
    onlar ayrı konu kardesim böyle millete böyle yönetim.herkez layık oldugu gibi yönetilir ve ölür..

8490 Short mala mi ney.

6.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    nasıl yanlıs dünuyada baska bir millet varmıdır baska ülkenin parasına yatırım yapacak bütün yasadıgımız sıkıntılar bu cahil halkın dolar sevdasından banane ya elin parasından sorsan bu dolar alanlar en büyük milliyetciler lan senin en büyük düsmanın abd parasını alıp onu kalkındırıyorsun bu delilik. tamam git abd borsasından mal al ama adamın paarsından sanane ya olacak sey digil bu akılsaglıgı olan birinin yapacagı is digil..
    ülkeye batağa sürekleyenler yaptıkları ( yol, köprü,hastane ,havaalanı)yap işlet dolar borçlan sonrada ben alınca cahil oluyorum öylemi ben bir dönem dediğin gibi yaptım bana gireni toplamak için sermayeyi 3 kat yaptım da dolar bazlı dengeyi sağladım.bu örnek ben yaşadım sizden ricam bırakın bu saçmalamayı.bizler batmışız ülke olarak şunun şurası kazanmayı geçtik.enflasyona çalışıyoruz.

7. Normalde çoktan hiperenflasyona geçerdik, bir şekilde iyi idare ediliyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Normalde çoktan hiperenflasyona geçerdik, bir şekilde iyi idare ediliyor.
    Ben paralel evrende gectigimizi dusunuyorum

Sayfa 309/1004 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409809 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •