Sayfa 309/391 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359 ... SonSon
Arama sonucu : 3121 madde; 2,465 - 2,472 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1. Endeks son bir geri çekilme ile düşüşünü tamamlayarak orta vade de ralliye başlayacaktır..
    Konya 10300 kırdığı vakit kendi yolunu çizecek inşallah..
    Olası egeen bedelsiz haberini ve konya kayıtlı sermaye tavan arttırma haberini beklemeye devam

2. Sn. Tigler yorumunuza aynen katılıyorum. Ben şahsen bu arada Bfren'in SPK onayı da arada geldiğinde hem Egeen hem de Konya için bu üst kademelere geçişte destek olmasını umuyorum. Yani önce Bfren'in SPK onayının rüzgarı ile üst lige çıkış sonrasında kendi hikayeleri ile devam... Çok mu şey istiyorum

3.  Alıntı Originally Posted by ironarm Yazıyı Oku
    Sn. Tigler yorumunuza aynen katılıyorum. Ben şahsen bu arada Bfren'in SPK onayı da arada geldiğinde hem Egeen hem de Konya için bu üst kademelere geçişte destek olmasını umuyorum. Yani önce Bfren'in SPK onayının rüzgarı ile üst lige çıkış sonrasında kendi hikayeleri ile devam... Çok mu şey istiyorum
    Sayın ironarm az bile istiyon. Buralara bedelsiz rüzgarı ile geldi. Daha kentsel dönüşüm, taşınma, enerji, metro ve tramvay hatları nı satın almadı, kendi dinamikleri buraların en az ikatı katı fiyatları hak ediyor. Hakkımızda hayırlısı K.Y.T.D.

4.  Alıntı Originally Posted by ironarm Yazıyı Oku
    Sn. Tigler yorumunuza aynen katılıyorum. Ben şahsen bu arada Bfren'in SPK onayı da arada geldiğinde hem Egeen hem de Konya için bu üst kademelere geçişte destek olmasını umuyorum. Yani önce Bfren'in SPK onayının rüzgarı ile üst lige çıkış sonrasında kendi hikayeleri ile devam... Çok mu şey istiyorum
    Bugün bülten var ,ya bu hafta yada haftaya onay gelecektir diye tahmin ediyorum haklısınız..
    Çok şey istemiyorsunuz ,kapıda enflasyon muhasebesi bekliyor.
    Bu sermaye ile daha ne kadar dayanacak bilmiyorum..

5. Bu neydi bugün? Borsa %4 çıkmış, Bizimki tam tersi.

Konya konyaaaa çok gördük bu hareketleri.. 🙀

Ne yaparsan yap. Kalanların amacı ve hedefi belli😉

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,835
    uhrevi bir hava var kağıtta
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,835
    ZİRAAT BANKASI, DEUTSCHE BANK'TAN 1,75 MİLYAR EURO KREDİ SAĞLAYACAK -BN
    inşaatçılara yarar!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

8. Düştüğü yere gömdüler sanki hisseyi, üzerine ölü toprağı serpildi

Sayfa 309/391 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •