Sayfa 309/413 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409 ... SonSon
Arama sonucu : 3298 madde; 2,465 - 2,472 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1. Bolunme sorunsuz bende
    Akyatirim.
    Aliniyor Satiliyor..

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. hisse ıkı gunluk dusuk fıyat ve az lot olayını bıle kullanmıyor . veya tahtacı . yine endeks altı getiri . baskılanmış kur nedenıyel orda bı degısım yok ama bı kur soku ıle orda da zor gunler beklıyor . kendı adıma 30 aralık son gunum olur yıne mantık aynı 21-22 kur olmaz ıse ve gemıcılık endeksı yukarı kıpırdanma yaptıysa kalmaya devam ama bu kur ve dusen geöı endeksı ıle 4. ceyrek iyi gelmez .
    diğer beklentılerımden zaten pek umudum yok
    silopi arzı ve nakit ile varlık alımı

3. Dostum Navlunlarda Mevsimsel dusus zamanlarina girdik.
    Som ceyrek navlunlarin yukari gitmesi pek olasi degil gibi
     Alıntı Originally Posted by Rowing Yazıyı Oku
    hisse ıkı gunluk dusuk fıyat ve az lot olayını bıle kullanmıyor . veya tahtacı . yine endeks altı getiri . baskılanmış kur nedenıyel orda bı degısım yok ama bı kur soku ıle orda da zor gunler beklıyor . kendı adıma 30 aralık son gunum olur yıne mantık aynı 21-22 kur olmaz ıse ve gemıcılık endeksı yukarı kıpırdanma yaptıysa kalmaya devam ama bu kur ve dusen geöı endeksı ıle 4. ceyrek iyi gelmez .
    diğer beklentılerımden zaten pek umudum yok
    silopi arzı ve nakit ile varlık alımı

4. silopide değerleme degısıklıgı ıle 66 mılyon azalma oldu .
    bu yazdıklarım durum tespitidir kotuleme olarak algılanmasın . inanılır gıbı değil

5.  Alıntı Originally Posted by memo Yazıyı Oku
    Dostum Navlunlarda Mevsimsel dusus zamanlarina girdik.
    Som ceyrek navlunlarin yukari gitmesi pek olasi degil gibi

3. ceyrek baslangıcından son gune kadar hep dustu ama 4. ceyrek şimdilik yuksleıs ıvmesınde devam edıyor . gunluk degıl ceyreklıgın ıvmesıne bakın . kastım 90 gunluk surec

6. ayrıca 3. dusmesı beklenırken artıs ıle kapandı . sanırım özel anlaşmalar yapılmış durumda uzun vadelı . leş bedelszi muhabbetı bıttı sımdı asıl beklentılerde ordan haber akısı beklenmelı zor da olsa kasa naktı ıle varlık alımı ve silopi

7. hand 900 dolar ustu sup da ıse 1500 üstüne ben razıyım altı benı bozar .

8. buugn sanırım yenı bir giriş var hisseye . birileri de girmesın dıye uğrasıyor . sımdılık giren daha kuvvetlı bakalım kım pes edecek

Sayfa 309/413 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •