Sayfa 31/914 İlkİlk ... 2129303132334181131531 ... SonSon
Arama sonucu : 7310 madde; 241 - 248 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

Bu takasları paylaştım
    Niye?
    Hanı birileri çıkıp artık, k.y ye şu kadar mal yedirdiler , bu kadar mal yedirdiler demesin diye!
    Birisi böyle derse, bu takasları atın önüne.
    Şimdi; geçmiş sayfada söylemiştim.
    A1 malı fonlardan alır kendi kurumlarına aktarır diye.
    Arada 33 e giderken verdiği bir kısım k.y den mal toplama aşamasında spek şu an.
    Bunu detaylı görmek istiyen , 07- 15 mayıs tarihleri arasında reel takaslara bakabilir.
    Nasıl da biribirleri ile paslastiklarini görmeleri açısından.
    Geçmiş sayfaları okudum, kendime daha bir özgüven geldi.
    Birada şirket ile alakalı, temel, teknik, takas ve bilgi tecrübesini bizimle paylaşan her bir arkadaşa canı gönülden tessekkür eder, hepinize sağlıklı ,huzurlu bir hafta sonu geçirmenizi temenni ederim.
    40 tl hedef ile yola devam inşallah.
    Y.T.D.
     Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku
    Doktor bu ne?

SM-M105G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. GÜN SONU..

Tweter denen yer borsa açısından hiç bilmeyenlere kazığın ağ babası ile atıldığı, k.y nin bir kısmının yeni bilinmez ve sonu olmaz bir hayata başlarken, diğer bir kısmının ise hayatına son verdiren bir platformdur.
    O yüzden hisse netin kalitesi ile asla yarışa giremez.
    Bu adı sık sık geçen zaatin binlerde takipçisi olduğu için yazdığı yada kaleme aldığı x bir hisseyi x bilinmeyen bir şekilde kaldıran bir takım insanların da orada kendisini takip ettiği ve bundan istifade ettiği kesindir.
    Hal böyle olunca , malûm zaatin adı ister istemez anılmakta.
    Borsa bir yatırım yeridir.
    Başkalarının sözü ile hisse almak, satmak her ne kadar kumar gibi olsada, yine insanların bilgi paylaşımı yaptığı hissenet gibi platformlar her daim hiç bilmeyenler için bir ön görü oluşturma ve araştırmaya teşvik etmede kalender bir yer olduğu kesin.
    O yüzden biz boş verelim.
    Kim ne demiş? Neden demiş?
    Sağlıcak ile kalın...
     Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Bilanço o kadar da kötü değil. Biz hep bir sürpriz beklediğimiz için herhalde fazla beğenmedik. Ama asıl dikkatimi çeken , neredeyse geçen yıl karı kadar bu ilk dönem borç edinilmesi. 11 milyon borç yapılmış. Amaç nedir acaba. Ar-Ge ve pazarlamaya diyecek birşey yok. Borç olayına kafam takıldı sadece. Bu arada derin hissenin kront hakkındaki yazısını okudum. Ama inanın sayın Yıldız Tozu daha detaylı ve doyurucu bilgileri zaten yapıyordu, yani Derinhisse yeni keşfetmiş olabilir ama biz 3 liralardan beri keşfetmiştik zatem. Medyatik olmayınca olmuyor tabiiki. Emeği geçen herkese saygı ve sevgilerimle....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Bu topik bambaşka yaf.
    Kront ile olmak ise ayrıcalık.
    Bugün son saniyede 23,52 alan da ben idim. Spek utandı 50 kapayacaktı son anda karanlık odada 52 yaptı. Herkese iyi haftalar Pazartesi ola hayrola. (bugünkü ekleme alımlarım 23,52 idi ondan) 🤣

Kalite asla tesadüf değildir, Sayın, 51TARIMDUNYAM !
     Alıntı Originally Posted by 51TARIMDUNYAM Yazıyı Oku
    Bu topik bambaşka yaf.
    Kront ile olmak ise ayrıcalık.
    Bugün son saniyede 23,52 alan da ben idim. Spek utandı 50 kapayacaktı son anda karanlık odada 52 yaptı. Herkese iyi haftalar Pazartesi ola hayrola. (bugünkü ekleme alımlarım 23,52 idi ondan)

Kront 33.30 u görmeden önceki hafta sonu, çok sevdiğim bir abim.
    Bu malûm zaatin salı günü kront u değerlendirileceğini yazmıştı.
    Hatırlayanlar bilir.
    Geçmiş topikte , " hisse de 29.bilmem ne önemli , eğer burayı görürse bir düzeltme yapması beklenebilir.
    Yada 32 tl ye gider.
    32 tl benim hisseden çıkmam için bana düşünecek hiç bir şey bırakmıyor " gibi bir cümle kurmuştum.
    O hedef de tam salı günü görülecek idi.
    Bu çok değerli abimin bu malûm zaatin olmadık hisseleri, olmadık fiyatlara götürmesi ve salı akşamı kront u degerlendirecegim söylemini bize söylemesi ardından elimde kalan tüm hisseleri 32 den çıktım.
    E zaten hedef 33 idi.
    Durmanın bir anlamı yoktu.
    Tahta dar oluncada eldekileri 32 den göndermek daha mantıklı idi.
    Şimdi bu binlerce takipçisi olan malûm zat mı daha akıllı yada cesur, yoksa ; kendi işini kendi yapan, ekmeğini taştan çıkaran ben mi?
    Burada bir kiyas yapmak yada kendimi ön plana çıkarmak değil mevzu.
    Demek istediğim şu.
    Bizde bir insan isek, her insanın başarılı olmasının önünde hiç bir mani yok diyorum.
    Kendimizi geliştirmeye devam.
    Hatalar yani istisnalar asla kaideyi bozmaz!

7.  Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku

Uzun zamandır buradayım iyi bilirim siz tasa etmeyin Sn. kafkas26.

Bu takasları paylaştım
    Niye?
    Hanı birileri çıkıp artık, k.y ye şu kadar mal yedirdiler , bu kadar mal yedirdiler demesin diye!
    Birisi böyle derse, bu takasları atın önüne.
    Şimdi; geçmiş sayfada söylemiştim.
    A1 malı fonlardan alır kendi kurumlarına aktarır diye.
    Arada 33 e giderken verdiği bir kısım k.y den mal toplama aşamasında spek şu an.
    Bunu detaylı görmek istiyen , 07- 15 mayıs tarihleri arasında reel takaslara bakabilir.
    Nasıl da biribirleri ile paslastiklarini görmeleri açısından.
    Geçmiş sayfaları okudum, kendime daha bir özgüven geldi.
    Birada şirket ile alakalı, temel, teknik, takas ve bilgi tecrübesini bizimle paylaşan her bir arkadaşa canı gönülden tessekkür eder, hepinize sağlıklı ,huzurlu bir hafta sonu geçirmenizi temenni ederim.
    40 tl hedef ile yola devam inşallah.
    Y.T.D.
    Sayın kafkas, sizinle kavga etmemize sebep olan şu -bana göre yukarıda yazdıklarınızla yüzde 100 zıt- yazdıklarınızı ekleyeyim şuraya ki, kendimi çok fazla aptal hissetmeyeyim:

"Fonların elindeki malı guzel bir fiyattan yatırımcıya vermek için seçilmiş 7 kurum var benim gördüğüm burada.
    Yani 7 koldan saldırıyorlar.
    A1 bu gün tabandan 6 kuruma dağıttı malı.
    Ama bu 6 kurum ellerindeki bu malıda dağıtıyor şu an.

Hissede brüt var biliyorum ve bu gün alan ancak yarın satacak ama, bu iş böyle devam ederse maksimum 1 tavan daha görür bu tahta.
    Sonra ver elini nereye denk gelirse.
    Aşşağı doğru.
    O yüzden içime sinmedi benim.
    Ama bu benim düşüncem
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir ve olamaz.
    Siz bildiginizden sasmayin!"

"Ve ben haklı çıkarsam, bu günkü takası, yarinki takas ile karşılaştıran yatırımcılar şunu diyecek!
    " Dün alan kurumlar bu gün vermiş "
    İnşallah yanılırımda hissederlar bari daha fazla kazanır.
    Y.t.d."

Sessiz kaldıkça, sanki bunları söyleyen siz değilmişsiniz gibi davranmanız yok mu.. En azından düşüncem değişti, yanılmışım filan diyebilirsiniz belki, ama siz hiç dememiş gibi davranıyorsunuz.

Diğer taraftan, inanın gece gündüz sizin aldığınız, sattığınız, almayı düşündüğünüz ya da satmayı düşündüğünüz fiyatları dinlemekten gına geldi. Bunların kimseye faydası yok, yazmanın doğruluğu da tartışılır, twitterda bu yüzden ceza alanlar var.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 31/914 İlkİlk ... 2129303132334181131531 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •