Sayfa 31/170 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon
Arama sonucu : 1358 madde; 241 - 248 arası.

Konu: AYGAZ - Aygaz A.Ş.

1. Daha Entek ve Opet ten kar payı gelecek. Şırıl şırıl akıyor anlatmaya gerek yok.

https://www.youtube.com/watch?v=u0toubb2HTs

2. opet değil opet aygaz gyo

3.  Alıntı Originally Posted by iberata Yazıyı Oku
    opet değil opet aygaz gyo
    Opet Aygaz GYO Opetle ortak şirketin ismi, Opet benzin istasyonu markası. Opet istasyonlarını ortak işletmecisi ve kurucusu geçen sene 150 milyon civarı para geldi buradan. Bu sene de 150 milyon gelse iki iştirakten 500 milyon kar geliyor demek, 25 milyon da Entek ten eder 525 milyon TL.

Kendi faaliytlerinden de 300 milyon kar etse bu sene en az 825 milyon kar gelecek demektir. Daha yatırım faaliyetlerinden karları eklemedim.

Akıyor şırıl şırıl akıyor, anlatmaya gerek yok.

4. Anlatmaya gerek yok şırıl şırıl döküyorlar milleti. Emeklilik fonu 1 milyon lot vermiş, hem de kar payı dağıtımına 3 hafta kala.
    SPK nın yerinde olsam emeklilik fonunu yönetenleri sorgulardım. Banka yılda %12,5 net faiz veriyor sen nasıl 3 haftada alacağın %9'dan vazgeçiyorsun diye.

5. Temettuden sonra verirse kactan verecek, 15-2, 25=12, 75 oysa simdi kactan verecek 15 den...eeee

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,429
     Alıntı Originally Posted by Mira Yazıyı Oku
    Anlatmaya gerek yok şırıl şırıl döküyorlar milleti. Emeklilik fonu 1 milyon lot vermiş, hem de kar payı dağıtımına 3 hafta kala.
    SPK nın yerinde olsam emeklilik fonunu yönetenleri sorgulardım. Banka yılda %12,5 net faiz veriyor sen nasıl 3 haftada alacağın %9'dan vazgeçiyorsun diye.
    döksünler bende az az toplkuyorum hissettirmeden.....
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

genel para girişi / para çıkışı

8. değerli yatırımcılar entekten yıllık ne kadar kar gelir aygaza, fikrinizi paylaşırmısınız...rica etsem...daha doğrusu sizce 2017 deki 577 milyon aygaz karı var malum...benim bildiğim bu rakam sondur konsolidedir. entekten gelen para bunun içinde yanılıyormuyum sizce

Sayfa 31/170 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •