Sayfa 31/94 İlkİlk ... 2129303132334181 ... SonSon
Arama sonucu : 746 madde; 241 - 248 arası.

Konu: BAYRK - Bayrak EBT Taban Sanayi ve Ticaret A.Ş

Alıntı Originally Posted by katharsis_ Yazıyı Oku
    Halka arzda işbankası komisyon almıyor bu altıncı halka arzım bir tanesinde bile komisyon alınmadı ve sorun yaşamadım... Hatta bir arzda çalışan arkadaş başvuru yoğunluğundan başvurumu göndermeyi atlamıştı 10 gün sonra gittiğimde bile geriye dönük hallettiler işlemlerimi mağdur olmadım... Ayrıca binde üçtür komisyonu işkembeden sallamayın... 15 yıldır işbankası ile çalışıyorum gayet mutluyum ve param da aklım da güvende...

yatırım danışmanı değilim dolayısı ile yazdıklarım yanlızca şahsi fikirlerim olup yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır
    Ardyz de ve bu halka arzda ben isbankasindan talep giremedim. Farkli kurumlardan girdim.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Arydz cuma günü dağıtım olmuştu...d.haftanın Çarşamba işleme açıldı...buda Çarşamba en geç açılır

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Trader değil investor tarzı yatırım anlayışım var o yüzden senede yirmi işlem bile yapmam alıp orta uzun hedefime gelince satarım... Komisyon içinde çok üzülmüyorum açıkçası çünkü babam zamanını biliyorum bu borsanın... komisyonu az vereceğim diye doksanlarda belki 3 ev parasını kaptırdı bir yatırım firmasına bizimkinin parasını yemiş ********ler hala davası devam ediyor... Hal böyle olunca herşeyin bir bedeli var güvenin bile... O yüzden Niye bilmem ama seviyorum ben bu bankayı... 100 de 100 bizim olan tek özel banka diye herhalde...

yatırım danışmanı değilim dolayısı ile yazdıklarım yanlızca şahsi fikirlerim olup yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır

4. Vallaha sabit biryer yok halka arzları takip ettiğim... o kadar çok haber okuyorum ki mutlaka denk geliyor... Ama burayı takip ediyorum sıklıkla...

5. bunlarda sonra biz makinaları virüs için kit üretmeye çevirdik diye çıkmazlar değilmi
    Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

6.  Alıntı Originally Posted by katharsis_ Yazıyı Oku
    Trader değil investor tarzı yatırım anlayışım var o yüzden senede yirmi işlem bile yapmam alıp orta uzun hedefime gelince satarım... Komisyon içinde çok üzülmüyorum açıkçası çünkü babam zamanını biliyorum bu borsanın... komisyonu az vereceğim diye doksanlarda belki 3 ev parasını kaptırdı bir yatırım firmasına bizimkinin parasını yemiş ********ler hala davası devam ediyor... Hal böyle olunca herşeyin bir bedeli var güvenin bile... O yüzden Niye bilmem ama seviyorum ben bu bankayı... 100 de 100 bizim olan tek özel banka diye herhalde...

Yanlış anlaşılmasın iş bankası çoğu konuda 1 numaradır ben sadece halka arzdaki olayı anlattım. bu konuda biraz hantal kalmışlar..500 kalem iş içerisinde bir kalemde bunlar oldu diye tabiki banka kötülenemez güven ve dürüstlük açısından Türkiyede bence bir numaralı bankadır.

7. bana geldi

Alıntı Originally Posted by berkay26 Yazıyı Oku
    Bende 4 hesaptan girdim sadece 1 hesaba geldi tc ye göre vermisler ardyz öyle değildi farklı hesaplardan gelmişti bunda yazdık 1 hesaba geldi

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben 2 farklı aracı kurumdan girdim. bana gelmiş 2tane 299adet.

8. Patron parayı kasaya koydu.
    Yatırımcı hisseyi aldı
    Sıra galip ağada mi ?
    O nederse o mu ? )
    Kimse sorsam şirket de çok aman aman birşey yok ama galip ağa hatrına girdik diyorlar )

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 31/94 İlkİlk ... 2129303132334181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •