Sayfa 31/717 İlkİlk ... 2129303132334181131531 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 241 - 248 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. Sn. Durgun pozitif pencere için teşekkürler.

2. Spk'dan büyük Fötö operasyonu 30 kişi göz altına alınmış ..İHYAY gözün aydın kınalı kelebeğim benim pazartesi uçarsın artık eşşek değilsin yaa canim benim..

3.  Alıntı Originally Posted by kartalgaga Yazıyı Oku
    Spk'dan büyük Fötö operasyonu 30 kişi göz altına alınmış ..İHYAY gözün aydın kınalı kelebeğim benim pazartesi uçarsın artık eşşek değilsin yaa canim benim..
    İnşaAllah
    2011 alış 2.12 BEKLİYORUM

4.  Alıntı Originally Posted by kartalgaga Yazıyı Oku
    Spk'dan büyük Fötö operasyonu 30 kişi göz altına alınmış ..İHYAY gözün aydın kınalı kelebeğim benim pazartesi uçarsın artık eşşek değilsin yaa canim benim..
    Bu kadar cahillik akla ziyandır arkadaş!

İhlasların uçmaması patronlarından kaynaklanıyor ne alakası var spk daki fetölerle ?

5.  Alıntı Originally Posted by hamdi bey Yazıyı Oku

İhlasların uçmaması patronlarından kaynaklanıyor ne alakası var spk daki fetölerle ?
    Aslında sebepsiz olarak halka arz fiyatının altına düşen şirketleri direkt borsadan sallayacaksın.
    Bir daha da kapısından sokmayacaksın. Şayet başka alternatifi yoksa şirketi satıp milletin parasını iade edeceksin.

Defter değerinin altına düşmeyi bıraktık 5 te birine kadar düşüyor ama ses çıkaran yok.
    Üstelik arzdan sonra kasaya da dünyanın parası girmiş oluyor.

Sonra buna da serbest piyasa diyeceksin.
    Evet vatandaşı soymak serbest.
    http://twitter.com/A_N_A_L_i_S_T
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

6. Aslında yetkim olsa bu borsayı toptan kapatırım. Vatandaşa zerre faydası olduğunu düşünmüyorum.
    http://twitter.com/A_N_A_L_i_S_T
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

7.  Alıntı Originally Posted by hamdi bey Yazıyı Oku

++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++

8. IHYAY - İhlas Yayın Holding

Alıntı Originally Posted by O_S_M_A_N_L_I Yazıyı Oku
    Aslında sebepsiz olarak halka arz fiyatının altına düşen şirketleri direkt borsadan sallayacaksın.
    Bir daha da kapısından sokmayacaksın. Şayet başka alternatifi yoksa şirketi satıp milletin parasını iade edeceksin.

Defter değerinin altına düşmeyi bıraktık 5 te birine kadar düşüyor ama ses çıkaran yok.
    Üstelik arzdan sonra kasaya da dünyanın parası girmiş oluyor.

Sonra buna da serbest piyasa diyeceksin.
    Evet vatandaşı soymak serbest.
    Ben orayı çoktan geçtim sn. Osmanlı;

Borsanın şirketlerin kan merkezi olduğunu , devletin karışmadığı, para/fon /kan akışı için her türlü fırıldakların yapıldığı serbest piyasa kılıfı altında bir fon merkezi olduğuna inanıyorum ve buna kızmıyorum, derdim bu değil.

Benim anlamdıramadığım en ufak şeyin bile fetöye bağlanması.

Hırsızın hiç mi suçu yok?

Şuan ihlas hiç biryerde sorun yaşamazken hatta dahada güçlenirken borsaki hisselerinin yükselmemesini fetöye bağlamak hangi aklın mahsulü ?

Ve bu şirket, hisselerimize sahip çıkmak zorunda değiliz diyen bir şirket..

Evet , bunun sebebi fetö öyle mi?

Arkadaşların bir çok konuda eksiklikleri var maalesef, ne şirketten nede bu grubun hisselerinden hiç birşeyden haberdar değiller.

Sayfa 31/717 İlkİlk ... 2129303132334181131531 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •