Onemli Gunler Banner
Sayfa 31/175 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon
Arama sonucu : 1397 madde; 241 - 248 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1. Yine ve yeniden. Tavanımız hayırlı olsun diyelim şimdiden.

2.  Alıntı Originally Posted by karacabey60 Yazıyı Oku
    yanlış bilgi... hemen düzeltelim. tahta yapıcı patron yani piramit üzerinden işlem yapıyor. ay sonunda aldığı verdiği eşit olmak zorunda. o yüzden tahtaya yön veriyor...içiniz rahat olsun yani. bugün tekrar dikkat edin. philipcapital alıcı. meksa geçen haftaki malları arka planda citybank virman yapıp duruyor.
    Eyvallah hocam, piramit in satışı kafama takılıyordu, bilgi için teşekkürler

3.  Alıntı Originally Posted by m.gers Yazıyı Oku
    Sayın keko her seferinde acemşah beyin tesbitlerine ve yorumlarına muhalefet yapmanıza bir anlam veremedim.Doğrusu şöyle düşünüyorum şirketin geleceğini biraz geç anladınız ve lot alamadığınız için hissenin düşmesini istiyorsunuz ortak olabilmek için .....
    kesinlikle öyle bir düşüncem yok...almak istesem fiyatın düşmesini beklemem...muhalefet iyidir iyi olmasa demokrasi muhalefeti icat etmezdi...benim bazı çekincelerim vardı bu yüzden de almadım...ama alanlara saygım var..ben size başarılar da diliyorum...yolunuz da açık olsun...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by karacabey60 Yazıyı Oku
    5TL YE MASKE VERMİYOLAR KEKO. EMİNMİSİN 5 TL OLDUĞUNA
    dostum senin hatırın için ilgili arkadaşlara sordum...100 adet maske 35 tl...tanesi 35 kuruşa geliyor...tek kullanımlık önlük ise bir kaç ay önce 22 tl iken yakın zamanda 16 tl +kdv olmuş....isteyen olursa kargo ücreti ona ait olmak üzere maskeyi 50 kuruştan...tek kullanımlık önlüğü de 25 tl den gönderebilirim...birazcık biz da kar edelim..

neyse dostlar ben artık sizi hisseniz ile başbaşa bırakmak istiyorum...size de başarılarınızın devamını diliyorum..artık adım anılmadıkça yorum yapmak istemiyorum çünkü yanlış anlaşılıyor...hep muhalefet de sıkıcı oluyor... sonra kılıçtaroğlunun durumuna düşmeyelim...

borsa hayatım boyunca hep boğa oldum..hiç bir zaman düşüşlere oynamadım...ayıları da şahsen sevmem...dediğim gibi umuyorum ki bu hisseden maxsimum fayda sağlarsınız...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dostum senin hatırın için ilgili arkadaşlara sordum...100 adet maske 35 tl...tanesi 35 kuruşa geliyor...tek kullanımlık önlük ise bir kaç ay önce 22 tl iken yakın zamanda 16 tl +kdv olmuş....isteyen olursa kargo ücreti ona ait olmak üzere maskeyi 50 kuruştan...tek kullanımlık önlüğü de 25 tl den gönderebilirim...birazcık biz da kar edelim..

neyse dostlar ben artık sizi hisseniz ile başbaşa bırakmak istiyorum...size de başarılarınızın devamını diliyorum..artık adım anılmadıkça yorum yapmak istemiyorum çünkü yanlış anlaşılıyor...hep muhalefet de sıkıcı oluyor... sonra kılıçtaroğlunun durumuna düşmeyelim...

borsa hayatım boyunca hep boğa oldum..hiç bir zaman düşüşlere oynamadım...ayıları da şahsen sevmem...dediğim gibi umuyorum ki bu hisseden maxsimum fayda sağlarsınız...
    sizin hastanede amma ucuzcuymuş yaw... sevgili keko. teşekkür ederim. burda yazılanları okuyunca sende ucundan tuttuğunu düşünüp yazmıştım. sende kırmadın cevap verdin. fikirlerine her daim saygımız var. başka hisselerde ortaklığımız baki.

6.  Alıntı Originally Posted by karacabey60 Yazıyı Oku
    sizin hastanede amma ucuzcuymuş yaw... sevgili keko. teşekkür ederim. burda yazılanları okuyunca sende ucundan tuttuğunu düşünüp yazmıştım. sende kırmadın cevap verdin. fikirlerine her daim saygımız var. başka hisselerde ortaklığımız baki.
    hastanemiz yüklü aldığı için ister istemez en iyisini en ucuza almayı amaçlıyor...bunu da başarıyorlar...benim de herkesin fikrine saygım var...başarılı olan fikirlere ayrıca saygım var...kazanandan zarar kimseye gelmez....asıl kayıp edenden herkese zarar gelir... ben tüm ky arkadaşlara başarılar diliyorum...bu forumlarda okuduğum 3-5 kişi var...okumak iyidir..dinimizin de ilk emridir...borsada yatırım yapıyorsanız kendinizi sürekli yenilemeniz lazım...

neyse lafı fazla uzatmayayım...tekrardan başarılar diliyorum..

7. Endex sert satış yemese tavanda kapatacaktı. Bu piyasada %8 buna da şükür

Hissede rallinin sürmesi için bir kap haberi gelmeli bu sıralar bence

Haftaya merkez bankası toplantısı var. Perşembeye kadar volatil olur piyasalar

8.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Endex sert satış yemese tavanda kapatacaktı. Bu piyasada %8 buna da şükür

Hissede rallinin sürmesi için bir kap haberi gelmeli bu sıralar bence

Haftaya merkez bankası toplantısı var. Perşembeye kadar volatil olur piyasalar
    Ne gibi haberler gelebilir sizce?
    Ralliye girdiğimiz hissetmemiştim.
    Hoş adeldeki yükselişten sonra bu cüzzi prime ben ralli deyemiyorum galiba.!
    Tavan kapatmaması daha iyi sok hemen kamuoyuna acıklanmamış bir şey mi var diyor.

Adel havalar1500 seviyesine gelirse TNZPT de iklimler daha bi güzel olur.
    2 Milyar Dolar

Sayfa 31/175 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •