Sayfa 31/377 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon
Arama sonucu : 3015 madde; 241 - 248 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,354
     Alıntı Originally Posted by Agabey Yazıyı Oku
    Kozal da sermaye arttırmı haberi geldi, bakalım sıradaki şanslı kim
    Bakalım tarih tekerrürden ibaret mi?Önce netas vermiş sonra brisa önce veren netaş yüzde 900 bir hafta sonra veren brisa yüzde 4000
    12 Nisan 2012 - 10.06
    Netaş sermayesini bedelsiz olarak %900 oranında artırma kararı aldı.

Yatırımcıların uzun zamandır Netaş'tan beklediği haber sonunda geldi. Netaş yönetim kurulu tamamı iç kaynaklardan karşılanmak üzere sermayesini %900 oranında artırma kararı aldı.
    NETAS hisseleri açılışta %7,19 yükselerek 156,50 fiyatla tavan oldu.

20 Nisan 2012 - 14.59
    Brisa yönetim kurulu sermayesini tamamı iç kaynaklardan karşılanmak üzere %4.000 oranında artırma kararı aldı...

Brisa Bridgestone yönetim kurulu şirketin ödenmiş sermayesini tamamı iç kaynaklardan karşılanmak üzere %4.000 oranında artırma kararı aldı. Brisa'nın ödenmiş sermayesi 7.441.875 TL'den 305.116.875 TL'ye yükseltilecek.
    Netaş'ın %900 bedelsiz sermaye artırımı kararı sonrası Brisa hisseleri bedelsiz sermaye artırımı beklentisiyle yükselişe geçmiş ve bir haftada 150 TL'den 245,00 TL'ye yükselmişti. Brisa'nın bedelsiz açıklaması ile hisse 2. seans açılışta yine tavan olarak 266,50 TL'ye yükseldi.
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,354
    sevgili Mehmet Akif Özenden alıntıdır tablo
    https://docs.google.com/spreadsheets...gid=1771397542

Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3.  Alıntı Originally Posted by Agabey Yazıyı Oku
    Kozal da sermaye arttırmı haberi geldi, bakalım sıradaki şanslı kim
    3 luden en muhtemeli son zamandaki performans i gozonunde bululurularak egeen olabilir. Bizim küçük enişte en son gelir. Zaten bu gidişle gelecekte bugünün bebe firmaları ile bedelsiz yarısını izliyor olacağız Seref yoksunu un.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,354

5.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Bakalım tarih tekerrürden ibaret mi?Önce netas vermiş sonra brisa önce veren netaş yüzde 900 bir hafta sonra veren brisa yüzde 4000
    12 Nisan 2012 - 10.06
    Netaş sermayesini bedelsiz olarak %900 oranında artırma kararı aldı.

Yatırımcıların uzun zamandır Netaş'tan beklediği haber sonunda geldi. Netaş yönetim kurulu tamamı iç kaynaklardan karşılanmak üzere sermayesini %900 oranında artırma kararı aldı.
    NETAS hisseleri açılışta %7,19 yükselerek 156,50 fiyatla tavan oldu.

20 Nisan 2012 - 14.59
    Brisa yönetim kurulu sermayesini tamamı iç kaynaklardan karşılanmak üzere %4.000 oranında artırma kararı aldı...

Brisa Bridgestone yönetim kurulu şirketin ödenmiş sermayesini tamamı iç kaynaklardan karşılanmak üzere %4.000 oranında artırma kararı aldı. Brisa'nın ödenmiş sermayesi 7.441.875 TL'den 305.116.875 TL'ye yükseltilecek.
    Netaş'ın %900 bedelsiz sermaye artırımı kararı sonrası Brisa hisseleri bedelsiz sermaye artırımı beklentisiyle yükselişe geçmiş ve bir haftada 150 TL'den 245,00 TL'ye yükselmişti. Brisa'nın bedelsiz açıklaması ile hisse 2. seans açılışta yine tavan olarak 266,50 TL'ye yükseldi.
    Netaş ve Brisa ikiside vardı

6.  Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    3 luden en muhtemeli son zamandaki performans i gozonunde bululurularak egeen olabilir. Bizim küçük enişte en son gelir. Zaten bu gidişle gelecekte bugünün bebe firmaları ile bedelsiz yarısını izliyor olacağız Seref yoksunu un.
    Kepetto hocam gülme ama Çokta sonda geleceğini düşünmüyorum

7. Kozal bedelsiz açıkladı tavan açar dedim gitmiyor, kront bedelsiz açıkladı eksiye gidiyor. Fiyatladı diyeceğim kozal aşırı artmış ama kront fazla artmamış. Bizim mahşerin üç atlısı konya bfren veya egen bedelsiz açıklasa fiyatladı olur mu acaba ?

8. Bugün frenden ayrissa iyi olacak gibi. Bu yıl fren pas geçecek sanırım

Sayfa 31/377 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •