Onemli Gunler Banner
Sayfa 31/929 İlkİlk ... 2129303132334181131531 ... SonSon
Arama sonucu : 7432 madde; 241 - 248 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. BOFA sattığını geri dönüp hiçbirşey olmamışcasına alması ile yada aldığını ertesi gün komple satması ile müsemma dır.Bu satışa bakan bilanço kötü diye düşünür.Zaten istedikleri şeyde o.Sizde satın bakın balinalar hep satıyorlar işte.

2. Sayın ortaklar

Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    BOFA sattığını geri dönüp hiçbirşey olmamışcasına alması ile yada aldığını ertesi gün komple satması ile müsemma dır.Bu satışa bakan bilanço kötü diye düşünür.Zaten istedikleri şeyde o.Sizde satın bakın balinalar hep satıyorlar işte.
    BOFA satışları büyük rakamlar gibi görünüyor da yabancı günlük girişinde düşüş görünmüyor. Neden acaba ?

3.  Alıntı Originally Posted by dostum2 Yazıyı Oku
    BOFA satışları büyük rakamlar gibi görünüyor da yabancı günlük girişinde düşüş görünmüyor. Neden acaba ?
    BOFA bildiğimiz yabancı değil.Karşılıklı işlemler.Düşünün BOFA her gün satacak ama birileri de enayi gibi her gün bunun malını alacaklar.Peki BOFA kimin malını satıyor.O da yok ortada.BOFA nın bu kadar satması bende feci füzeleyecek beklentisini kuvvetlendiriyor.Alsa idi pirelenirdim.

4. Merhaba
    Bilgilendirme için teşekkür ederim.

5.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    BOFA bildiğimiz yabancı değil.Karşılıklı işlemler.Düşünün BOFA her gün satacak ama birileri de enayi gibi her gün bunun malını alacaklar.Peki BOFA kimin malını satıyor.O da yok ortada.BOFA nın bu kadar satması bende feci füzeleyecek beklentisini kuvvetlendiriyor.Alsa idi pirelenirdim.
    Nereden biliyorsun hocam?
    Dün adam dolaşımdakinin 1% ini sattı.
    Belli ki elinde ordino var, umarım biter tahta nefes alır.
    Trend dibindeydi maalesef aşağı kırdı gibi umarım tuzaktır ve döneriz.
    Elimdeki tüm Tofaşları dün froto yaptım.
    Bakalım gerisi kısmet.

6.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Nereden biliyorsun hocam?
    Dün adam dolaşımdakinin 1% ini sattı.
    Belli ki elinde ordino var, umarım biter tahta nefes alır.
    Trend dibindeydi maalesef aşağı kırdı gibi umarım tuzaktır ve döneriz.
    Elimdeki tüm Tofaşları dün froto yaptım.
    Bakalım gerisi kısmet.
    Kesin biliyorum açılın modunda değilim.Burada hepimiz KY olarak borsa tecrübelerimize ve gözlemlerimize bağlı görüşlerimizi yazıyoruz.Mutlaka kesin! bilen birileri vardır ve belkide yazıyordur.Bilemezsin kim olduğunu.Ama sanırım sizde benim düşüncede siniz ve elinizi komple froto yapmışsınız.Müsadenizle ben size sorim o zaman.Neden böyle bir hamle yaptınız?

7. Yaz kardeşim tabana 3 milyon lot mu satacaksın 5 milyon lot mu illaki alan çıkar Arcelor'un Ereğliye yaptığı gibi hırsla öfkeyle satıyor adam

8.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Kesin biliyorum açılın modunda değilim.Burada hepimiz KY olarak borsa tecrübelerimize ve gözlemlerimize bağlı görüşlerimizi yazıyoruz.Mutlaka kesin! bilen birileri vardır ve belkide yazıyordur.Bilemezsin kim olduğunu.Ama sanırım sizde benim düşüncede siniz ve elinizi komple froto yapmışsınız.Müsadenizle ben size sorim o zaman.Neden böyle bir hamle yaptınız?
    Çok net yazıyorsun sorun orada.
    Ereğli’de de benzer şekilde yazıların var.
    Yanlış öngörü; elim sadece froto değil, kchol ve kords ile 3 hisse.
    Ben toaso ların tamamını froto yaptım.
    Bol şanslar, sevgiler.

Sayfa 31/929 İlkİlk ... 2129303132334181131531 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •