Sayfa 310/1002 İlkİlk ... 210260300308309310311312320360410810 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 2,473 - 2,480 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    18 ocak ta ZBJ devreye girdi ama onun da hizi tukenmeye basladi.........
    üstat , bu ZBJ lerde satarken diğer fonlarda olduğu gibi para bir gün sonra mı hesaba geçiyor ,yoksa anında hesaba aktarıyorlar mı

2.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    üstat , bu ZBJ lerde satarken diğer fonlarda olduğu gibi para bir gün sonra mı hesaba geçiyor ,yoksa anında hesaba aktarıyorlar mı
    Bildigim kadariyla nereden aldiginiza gore degisir. Ziraatbank dan zaten alinamiyor. Ziraat portfoyden aldiysaniz sattiginiz anda hesabiniza gecer. Diger bankalardan veya araci kurumlardan satin aldiysaniz. Tefasta islem gordugu icin ayni gun saat 13:30 dan once satis emri verirseniz 14:30 - 15 arasi hesabiniza gecer.

3.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    Ben garanti bankasından almıştım, sabah 10 da satış verdim 14.30 da hesaba geçti.

4.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Ben garanti bankasından almıştım, sabah 10 da satış verdim 14.30 da hesaba geçti.
    sağolasın , nihayetinde para piyasası fonu bunların geliri faize göre bile düşük anında hesaba geçmeyecekse cazip tarafı yok en iyisi kendi çalıştığın bankanın para fonu o zaman

5. Merkez kur %0,97 artış , 13,6123 den 13,7447 e.

6. Selamlar

Yılbaşından bu güne Hisse senedi fonlarının
    Getiri
    Ortalama Getiri
    Ve Sharp oranlarını bulabilirsiniz.

(Sharp oranı istikrarı simgiler, Ne kadar yüksek olursa o kadar istikrarlı demektir. Rahmetli Yaşar Erdinç hocanın istikrarlı kar eden firmaları bulmak için kullandığı yöntem. Mekanı cennet olsun.)

https://prnt.sc/5c9Qo-HcOtq4

7.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    sağolasın , nihayetinde para piyasası fonu bunların geliri faize göre bile düşük anında hesaba geçmeyecekse cazip tarafı yok en iyisi kendi çalıştığın bankanın para fonu o zaman
    rica ederim, ppf lerin hepsi aynı şekilde zaten, sabah satış verirsen 14.30 dan sonra hesaba geçiyor, tabi kendi bankanın ki anında geçiyor, sabah hisse ve fonlara alım verecektim fakat az bir fark için kendi bankamın ppf si yerine bunu aldığım için olmadı, bence de en iyisi kendi bankan.

8.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Tamamen yada kısmen yabancı-döviz içerikli olupta stopajı olmayan fonlar hangileridir diye kısa bir göz gezdireyim dedim.
    Şunlar gözüme çarptı
    MJB, TPC, ODV, OLD, YAC vs.
    Kıymetli maden fonları da dövizle ilintili ve stopajsız ama onları ayrı tuttum.

Başka kayda değer yabancı-döviz içerikli olup stopajı olmayan (adında döviz yada yabancı geçmeyipte fon sepeti, katılım ya da borçlanma araçları içerikli tipi olmalı) fon keşfeden varsa ve yazarsa faydalı olacaktır diye düşünüyorum.
    Faydali paylasim icin tesekkurler. Mjb bir donem rusya etf leri tasiyordu. Getirilerine bakilirsa satmis herhalde. Takip eden var mi ?

Ayrica bu dediklerinizden baska stopaj kesintisi olmayan fon yok saniyorum. Varsa eger bulamadim.

Sayfa 310/1002 İlkİlk ... 210260300308309310311312320360410810 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •