Sayfa 310/344 İlkİlk ... 210260300308309310311312320 ... SonSon
Arama sonucu : 2752 madde; 2,473 - 2,480 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. Yunus akgunun 10 milyon euroya satış garantili transferi doğruysa super birsey. Bedava verseler oynatmam.. Cengiz under, yunus Akgün aynı tarz oyuncular bol bol top ezer rakipten top kazanmazlar.. takim onlar yüzünden 1 kişi eksik oynar. Fb cengiz under yüzünden ciddi yanlış yaptı..

Gelelim ramos transferine 37 yaşındaki adamı transfer etmek Gs a hakaret. Maalesef çok büyük yanlış yapılıyor. Evet ramos gol atar katkı sunar ama gs in önceliği ramos değil. Ayrıca Nelson'a bırakın 25 milyon euroyu 10 milyon euro versinler satsınlar gitsin. Şimdi spor yazarları çıkmış gs 20 milyon euroya razı diyor..

Ederinin 25 milyon euro olduğunu düşündükleri nelsonun yerine 37 yaşındaki ramosu alırsan nelsonun değerinin zaten o olamadığını kulüp kendisi itirag etmiş oluyor. Nelson 37 yaşına gelmiş ramostan daha kötü algısını kulup kendisi oluşturuyor. Kim verecek o parayı.. Ha bana göre ramos bu haliyle nelsondan iyi o ayrı mesele..

Gs in futbolcu araştırma ekibi genç dinamik defans oyuncusu bulmakta zorlanıyorum bana versinler o parayı onlara zımba gibi adamlar ben bulayım. 1.85 boylarında , atletik, suratli , çevik ve agresif 2 bek alacaksın hepsi bu.. adama kene gibi yapışarak marke yapacak.. bir bakmada adamın ne olduğunu anlarim..

Nelson , lyundima, maycon vs vs bunların tamamı yarma gibi hantal adamlar.. duba değil fit çevik atletik adam alacaksın.. maycon , lyundimadan edilen zarar nelerdi.. umarım nelsonu da yunus Akgün gibi okuturlar birisine..

Ayrıca adam akilli en azından bir orta saha lazım.. toreradan da iyi.. ofansif çakı gibi adam gerekli.. dikine top sürecek.. gedson fernandesden görüş yetenekleri daha iyi olan birisi olsun yeterli..

Örnek vereyim fb nin aldığı ferdin atıp iptal edilen golünü gs da atacak oyuncu yok.. verkac ile ceza sahasına girip kaleci ile karşı karşıya kalıyor.. bunu gedson yapar, fren yapar.. melo olsa o da yapardı... ama torera, olivera, berkan, mitso bunları yaparmaz..

Soylemis oldugum tarzda İyi orta saha ve iyi defans oyunculari gs a şampiyonlar liginde gruptan çıkmayı getirir.. ( çok zor grup olmadikca).. tabiyki en büyük engellerden birisi de hoca..

2. En başta hoca olmak üzere çok açık şekilde takıma müdahale edilmesi gerekiyor. 225 milyon euro değeri olduğu söylenen kulüp bu halde olamaz.. israf politikası ile 225 milyon euro luk takım kurabilirsiniz. Ama bu takımın gerçek değeri asla bu olmaz..

İşte daha bir kaç yorum önce yazdım. Hazır olmayan zahayi, icardiyi oynatılan sakatlanirsa ne olacak demiştim. İşte Zaha sakatlandı bile. Ayrıca Zaha vs almam bu tarz oyuncular..

Gs geçen sene bir çok maçı 1 fark ile zar zor kazandı. Futbol çok basit bir olay. Nerede yanlış var. İşlemeyen parçalar neresi anında gözüküyor. Şu takımın en başta en büyük eksiği orta saha sonra defansti. Fakat abuk subuk yerlere transfer önceliği verildi.. futbolun beyninin , dinamosunun orta saha olduğunu anlamayan bir anlayışla kulüp nasıl başarıya gidecek..

Olivera, berkan beğenmezsen gidip üstüne kerem demirbayi alıp o bölgede oynatmaya çakışan anlayışın bu kulübe ne yararı olur..

Yahu sacha boeyi kadro dışı bırakıp zoraki hit diyen kimdi? Kampa goturulmeyip istanbulda tek başıma çalışan adam yapılan muamele neyin nesiydi.

Yahu kardeşim. 225 milyon euro değerinde kadro kuruyorsun başına kimi gecirdin bir sorgula.. yapılan transferler , sacha boey olayı.. sol beke sürekli bunu al tekrar gönder şunu al politikası ile bir kulüp daha ne kadar zarara ugratilir..

Bir kulup düşünün orta sahada berkan ve oliveradan daha iyi olan mitso ve cicildaoyu başka takıma kiralayıp ise yaramazlar kendine ayırıyor. Bir kulup düşünün Beşiktaşa gedson fernandezo kendi eliyle veriyor. Rasichayi kendi eliyle veriyor.. bir kulüp düşünün besiktasin elinden Halil dervişoglunu uçaktan elinden alıyor.. yahu kardeşim Beşiktaşa yaptığınız iyiliği Beşiktaş kendisine yapmadı.. gs çok ama çok kötü işler yapıyor.. yazik çok yazık..

Gedson fernandezi besiktas alınca çamur attı gs.. daha iyisini alacağız dedi.. abuk subuk bir oyuncu aldı. Güney Amerika kökenli.. dünya para verdi kiraladı.. aynısını raciha içinde dediler.. elden kaçınca daha iyisini alacağız dediler..

Şimdi de çıkmışlar 37 lik ramosun peşine düştüler.. yazıklar olsun. Gs in ramosla vs ne işi olur. Hangi büyük ligden kim ilgi gösteriyor bu oyuncuya. Yapmayın etmeyin.. insan çıldırıyor. Ülkenin paraları carcur ediliyor..

Şu takımın transferleri bana bıraksınlar öyle bir kadro kurarimki. 5 dakikalık güzel hazırlanmış bir video içeriği ile futbolcunun ne olduğunu anında söylerim.. şaka falan yaptığım yok. Futbol çok basit bir oyun. Ülkede bilim adamlarına Şu olanaklar verilmez.. 225 milyon euroyu kime nasıl teslim ediyorsunuz..

Son olarak.. acil çok iyi 2 orta saha, çok iyi 2 defans oyuncusu gerekli.. fakat çok iyi bana göre ile takımın basindakina göre çok farklı bir olgu.. kulübün büyük umutlar ile aldıkları ya da isteyip de alamadıkları ile oyuncular benim asla dusunmeyecegim oyuncular.

Bana göre tek bir harcama yapılmadan kulübün parası daha fazla carcur edilmesin. En iyisi bu. Yazik günah..

3. cimbomun bölündüğü rakam 6,22 civarı.. oralara yavaş yavaş yaklaşıyor gibi..ama bölündüğü sırada şampiyonlar ligine katılması garanti değildi.. dolayısı ile şampiyonlar ligine katılımıda ortalam +1 fiyatlasak 7,22 eder. demekki 7,5 tl civarı fiyat tavına gelmiş demektir diye düşünüyorum.. sezon sonunda avrupadan elensek bile şampiyonluk bu kağıdı en az 15 tl civarını çeker rahatlıkla.. yatırım tavsiyesi değildir..

4. GS bu fiyatta.Peki Bjk ve Fenerin nesi varki biri 4/5 kat diğeri 10/11 kat daha yüksek fiyatlaniyor.???

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. cimbom şampiyonluk cepte ve kısmen fiyatlandı, avrupa kupalarında çok zor bir kura çekti ve hisse satış yedi, gruptan çıkma ihtimali belirirse bu da fiyatlanacaktır. bunun dışında hisseyi hareketlendirecek çok fazla bir beklenti yok.. bu arada kurduğu kadro ile şampiyonluk çantada keklik gibi görünüyor ama diğer takımlar da boş değil...beşiktaşta yönetim değişecek ve yönetimin değiştiği spor hisseleri genelde prim yaparlar, fener zaten ali koç gidecek ve yeni yönetim gelecek şeklinde fiyatlanmaya devam ediyor, özetle cimbomda he şey stabil görünüyor ve spekülatif hareketlere açık bir yapı yok hissede.... benim şahsi görüşümdür.. yatırım tavsiyesi değildir....

6. Bugün GS bsk.ve Sn Erden Timur açıklamalar yaptı.gelir açısından dünyada ilk 20 deyiz diye.Basari gelirse dahada yukarılarda olur.olurda borsa fiyatı ne böyle.Sn Timur buraya da bir el atın.Basari sonrası satın yabancı bir kuruluşa bir kısım hisseleri.Baska türlü gideceği yok bu kağıdın.Bugun tiriviri kağıtlar bile 10tl yi geçti.Gs bir hissesi ile simit bile alınamıyor.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. cimbom bölündü ama, şuan bölünmeseydi 15 tl civarında olacaktı...

8. cimbom bölündü ama, şuan bölünmeseydi 15 tl civarında olacaktı... bu arada bölündükten sonra yaklaşık % 30 prim yaptı.. takım şampiyon olamaz ve avrupada gruptan çıkamazsa.. 5 tl fiyatlara dönebilir.. yatırım tavsiyesi değildir...

Sayfa 310/344 İlkİlk ... 210260300308309310311312320 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •