Onemli Gunler Banner
Sayfa 310/359 İlkİlk ... 210260300308309310311312320 ... SonSon
Arama sonucu : 2868 madde; 2,473 - 2,480 arası.

Konu: DZGYO Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by Gerelli*** Yazıyı Oku
    Değerli insan; Bu hissede direnç - destek hi ka ye.. Naçizane düşüncem sakin olmanız!! Tahta sığ bildiğiniz üzere ve toplu..(her ne kadar dağınık izlenimi verilsede) “ Kısa vadede nakit ihtiyacınız yoksa no panik!! “ Ve.. kesinlikle kendi aklınızla hareket edin..
    Sanal sitelerde topic topic gezip yorum yapan üstad’lardan gaz verenlerden ahkam kesenlerden ve yandık-battık-bittik telkininde bulunanlardan uzak dur derim.. çoğu tahtacının ayak takımı.. Üstad geçinenler üfürükten teyyare.. (Üstad müstad hikaye) Tırnağı olsa başını kaşır.. Ha adam kafa yormuştur temel analiz teknik analiz öğrenmiştir saygı duyarım.. Ancak bu tip insanlarda öyle her mecrada yazmaz.. “ vaktiniz varsa temel analiz öğrenin” derim.. Kısaca bu muhterem o/u vadede üzmez..

Bol kazançlar..

Al-sat-tut-unut tavsiyesi içermez...
    Geriye dönük okumalar yaptim. Emiratesin ilk taklasi değil bu geçmişte de benzer şeyler denenmiş ve ky kaçırılmış hisseden. Kottan çıkma teraneleri, tavandan tabana hareketler vs. ama bu herifler bedelli için başvurularında kağıt 6 lardaymis. Yani beklentiye yükseltmiş şimdi de düşürüyorlar. Başka beklentileri kovalayacagiz artık.
    Belli ki bu herifler Arap müşterileri için buralarda gayri menkul aracılığı yapacaklar. Sermaye tavanını yükseltmeleri, %200 bedelli belki ileride bedelsiz sermaye arttirimlariyla yatırımlarını surdurecekler. Benim acelem yok bekleyelim bakalım neler yapacaklar. Teşekkürler.
    Yatırım tavsiyesi degildir.

2. Ben 4,75 -4.80 den ilk alımımı yaptım bedelli yönetim kurulu kararı varken...hedefim 6,50 den vermekti. Hedefe erken ulaşınca 8 koydum hedefi ona da erken ulaşınca 10 TL koydum
    Açgözlülük yapmamak lazım

MI 8 SE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Ben 4,75 -4.80 den ilk alımımı yaptım bedelli yönetim kurulu kararı varken...hedefim 6,50 den vermekti. Hedefe erken ulaşınca 8 koydum hedefi ona da erken ulaşınca 10 TL koydum
    Açgözlülük yapmamak lazım

MI 8 SE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sizinki aç gözlülük değil, ben olsam bölünmeye kaar devam ederdım ve satmazdım. Borsa 122binden 104 bine düşerken dzgyo aşagı yönlü hareket etmedi prim yaptı. ama bedelli sürecini *** ettiler baskıladılar. Ben 40 adetle basladıgım bedllı süreceinde 60 a cıktım daha baskı surerse 100 cıkacam(r hariç) projelerı cok sağlam satışlar bence harika halka acıklık düşük CİTİ GELDİMİ İLK BURALARA GELİR :D baskılaya bıldıgın kadar baskıla mr. SiPeK!
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

4. Sana ben de katılıyorum sasa. O kadar gyo var bana en mantıklı şirket bu geldi.
     Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Sizinki aç gözlülük değil, ben olsam bölünmeye kaar devam ederdım ve satmazdım. Borsa 122binden 104 bine düşerken dzgyo aşagı yönlü hareket etmedi prim yaptı. ama bedelli sürecini *** ettiler baskıladılar. Ben 40 adetle basladıgım bedllı süreceinde 60 a cıktım daha baskı surerse 100 cıkacam(r hariç) projelerı cok sağlam satışlar bence harika halka acıklık düşük CİTİ GELDİMİ İLK BURALARA GELİR :D baskılaya bıldıgın kadar baskıla mr. SiPeK!
    HTC U11 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku

Kısa ve öz anlatmışsın sn Sasa500.. Okumak araştırmak gerek👍 İmzamı atarım bu özete.. Bol kazançlar..
    Bilgi en önemli hazinemis..

6. Birileri aslında herşeyin farkında.. Baskının şiddeti bunun kanıtı.. Anlayana..

Ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    uLEN ****** COCUGU SPEK 3.00 300 BIN ADET MAL YIGMAK NE LAN PİÇ!
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

8. Galiba yanlış anladık. Bu herifler bedelli de küçük yatırımcı istemiyorlar. 😀

Sayfa 310/359 İlkİlk ... 210260300308309310311312320 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •