Sayfa 311/344 İlkİlk ... 211261301309310311312313321 ... SonSon
Arama sonucu : 2751 madde; 2,481 - 2,488 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. Tşk.ler açıklamalar için 5senedir şampiyon olamamış Fener 100e dayandı.Bjk hicbirsey yokken 40lara geldi.Demekki onların spekleri daha iyi..

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. fiyatları birbiri ile karşılaştırırsanız elma ile armutu karşılaştırmış olursunuz.. kağıtlar bölünüyor ve bölündükten sonraki fiyatlar bunlar.. hepsi aynı oranda bölünmüyor.. fenerbahçe son bir yılda % 69 prim yapmış, galatasaray % 160 .. beşiktaşta bizim bilmediğimiz bir beklenti satınalındı ve çok düşük işlem hacmi ile çok hızlı yükseldi.. yakında nedeni ortaya çıkar.. yeni paralı bir başkan olabilir veya bedelli sermaye artışı. belkide yabancı yatırımcı hisse topluyordur...ama bunun takımın ligdeki performansı ile bir ilgisi olmadığını tahmin etmek çok güç değil...son söz.. cimbom ligde şampiyon olur ve şampiyonlar liginde gruptan çıkmayı başarabilirse 15 tl civarlarına yükselir tahmin ediyorum...bu da bölünmeden önceki fiyatına göre yaklaşık 28 tl civarlarına geliyor..

3. Tşk.ler.
     Alıntı Originally Posted by YATIRIM_UZMANI Yazıyı Oku
    fiyatları birbiri ile karşılaştırırsanız elma ile armutu karşılaştırmış olursunuz.. kağıtlar bölünüyor ve bölündükten sonraki fiyatlar bunlar.. hepsi aynı oranda bölünmüyor.. fenerbahçe son bir yılda % 69 prim yapmış, galatasaray % 160 .. beşiktaşta bizim bilmediğimiz bir beklenti satınalındı ve çok düşük işlem hacmi ile çok hızlı yükseldi.. yakında nedeni ortaya çıkar.. yeni paralı bir başkan olabilir veya bedelli sermaye artışı. belkide yabancı yatırımcı hisse topluyordur...ama bunun takımın ligdeki performansı ile bir ilgisi olmadığını tahmin etmek çok güç değil...son söz.. cimbom ligde şampiyon olur ve şampiyonlar liginde gruptan çıkmayı başarabilirse 15 tl civarlarına yükselir tahmin ediyorum...bu da bölünmeden önceki fiyatına göre yaklaşık 28 tl civarlarına geliyor..
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Yönetim daha ne kadar okanin bu takimin ayarinda birisi olmadığını görmezden gelecek. Bu takım ayarinda derken takım için harcanan paradan bahsediyorum. Alınan bazı topçular zaten israf.. çöpe atıldı para..

1.Yahu kardeşim hala inatla kerem demirbayi orta sahanın göbeğinde oynatiyorzun. Evet oliverayi beğenmiyorum ama Kenan oranın oyuncusu değil. Tabiyki olivera oynar..( ısrarla orta sahaya transfer yapılmadı. İlk yapılacak yer orasiydi. Çok geç kalindi)

2. Hakim zyech kesinlikle berbattı. Çıkarmakta çok geç kaldi.. Daha maçın 20. Dakikası olmadan bu adam çıkmalı dedim.. Tek yaptığı uzun top atmak. Evet bu şekilde goller attırır. Fakat ayağına gelen 100 topun 90 nini uzun top olarak kullanırsan tabiyki bir kaçı asist olur. Uzun toptan ziyade takım oyuncusu lazım.. oyun sürekliliği lazım. Kısa ve orta mesafeli paslarla organize ataklar yapılmalı..

Hakim ziyech eğer hazır olmadığı için bu haldeyse hazır halini de bekleriz. Fakat benim çok bir beklentim kalmadı. Tekrar söylüyorum gol atar attırır. Fakat bu oyun tarzı ile - ler + lardan fazla olur..

Tetteh ile baslamaliydi.

Yönetim sacha boey yine takımı kurtardı. Sağ bakınız takımı kurtarıyor. Fakat geçen sene bu adam kadro dışı kalıyor. Yurt dışı kampına götürülmuyor. Sonra özür dile deniyor.. Bu adam sizi şampiyon yaptı, şampiyonlar ligine taşıdı.. Üstüne size dünya para kazandıracak..

Peki bi adamı istemiyorum diyen kisi hala nasıl takimin başında.. Tek bir satın, istemiyorum lafı eğer gerçekleşmedi gs in bugün minimum kayibi 60-70 milyon euroydu.. ( Türkiye liginde şampiyon olamazdi.. şampiyonlar ligine giremezdi. Ederi mimlnumum 25 milyon euro şu an)

Yönetim milyon eurolarin döndüğü bir kulüpte ne isteyip istemediğini bilen kişiler tercihiniz olmali

5. 2-0 dan 5 dakika içerisinde 2-2 yapan bir takım bu gruptan çıkar.. bizim sorunumuz maçtan önce öyle bir hava yaratılıyor ki sanki maç oynanmadan kazanılıyor adeta.. dünkü algıda bu yöndeydi, maçı farklı alırız algısı yaratıldı.. bu çok yanlış.. sonuçta karşındaki takım avrupa'da kendi liginde lider öyle küçümsenecek bir takım değil. biz bu grupta bayern münih ile oynayacağımız deplasman maçı hariç tüm maçlardan puan çıkartabilecek güçteyiz.. ben sonuna kadar inanıyorum biz bu gruptan çıkarız...ama sonrasını bilemem.. Türkiye liginide domine eder açık ara şampiyon oluruz.. diğer takımlar yakında hata yapmaya başlarlar..yatırım tavsiyesi değildir.....

6. O kadar çok ezbere oyuncu alındıki. Sanki turşu kuruyorlar.. tursunun sonu benim kurduğum turşu gibi suyu 3 . Günde bulanirsa benim 80-100 lira zararım olur.. ama kulübün zararı milyon TL lar olur..

Halil dervisoglu diye bir oyuncusuyu neden alırsınız. İnanın bana bir kuruşa getirip takıma koymam. Üstelik bu adamı besiktasin elinden alıyorlar.. Üstüne üstlük sanirim 2 dönemde kirslik gelmiş.. yazik çok yazık..

Fb nin de cengiz under transferi kazığın da kazığı. Cengiz under, yunus Akgün vs gibi oyuncuların benim futbol anlayışında yeri yok. açık konuşuyorum 5 dakikalık bir video ile oyuncunun ne olup olmadığını şak diye söylerim.

Üstelik cengiz, Halil dervis oğlu yunus gibi oyuncular milli takımda oynuyor..Güler misin ağlar mısın.. hocadan iyi mi biliyorsun diyenlere kesinlikle daha iyi biliyorum.

O kadar çok oyuncu alindiki. Iclerin iyileri çıkarsa kulup zaten süper ligi götürür. Fakar israf politikası ile kulup yönetilmez.. yarar ya da yaramaz..

En önemli olan olayda takımın başında iyi birisi olmalı. Tekrar söylüyorum. Bu adamın futboldan gelmesine gerek yok.. açık konuşuyorum dünkü maçta 20. Dakika dolmadan ziyechi çıkarırdım. Keremi çıkarırdım.. Ha benim takımında süre de alamazlar..

Keremi yanlış yerde oynatıyor.. ziyech denen adam da hazır değil.. ama oyun şekli 3 aşağı 5 yukari belli oldu.. uzun toplarla çok oynuyor.. bir atardın iki atarsın da ikide bir sisirmezsin. Neden şaşırıyor çünkü güçsüz.. Top taşıyamıyor.

İlk yarı o kadar efor harcadılarki o eforuj karşılığı 2 gol ile sonuçlanmaliydi. Eğer goller gelmiyorsa belki kalender gol görürsen o maç gider.. dünkü maçta öyle oldu.

Sonuç olarak Okana birsey demiyorum. Suçlu yönetim. Bu şekilde ne kadro planlaması olur ne de sahaya bu şekilde 11 sürülür..

Şu kulübü layığıyla yönetin. İsraf politikasına bir son verin.

7. Florya Riva falan derken tümden gsray satılır mı birine.

8. keşke yabancılara satılsa klüp..resmen talih kuşu konar.. yatırım tavsiyesi değildir...

Sayfa 311/344 İlkİlk ... 211261301309310311312313321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •