Sayfa 311/814 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411811 ... SonSon
Arama sonucu : 6509 madde; 2,481 - 2,488 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

1. Net/toplam %9.34

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

ICO yoksa katamize adlı arkadaş var, dikkat edin diyen sağolsun...

3. Kademeler deki loglar şuan için boyle

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Ya bizim kademeler

5.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    ICO yoksa katamize adlı arkadaş var, dikkat edin diyen sağolsun...
    Bir arkadaş yıl sonunda sermaye tavanı ile ilgili haber gelmeli diyordu bunu okuyan arkadaşda yıl sonunda haber bekliyor haber ne zaman gelcek deyip duruyordu bende dedim yıl sonunda öyle bir haber gelmek zorunda değil dedim kendini şartlandırma dedim.
    Diğer bir arkadaş %2000 bedelsiz verecek dedi bende dedim ki nasıl verecek bu bedelsizi özsermayesi 100.000 iken nasıl verecek dedim vereceği varsa en fazla % 1000 verir dedim.
    Burda yanlış paylaşılanları düzelttim sadece düzelttiklerimin nesi yanlış hiç yoktan senin gibi boş yazmıyorum kardeşim yanlış paylaşılan bilgileri düzelttim.
    Saygılar...

Alıntı Originally Posted by Katamize Yazıyı Oku
    Bir arkadaş yıl sonunda sermaye tavanı ile ilgili haber gelmeli diyordu bunu okuyan arkadaşda yıl sonunda haber bekliyor haber ne zaman gelcek deyip duruyordu bende dedim yıl sonunda öyle bir haber gelmek zorunda değil dedim kendini şartlandırma dedim.
    Diğer bir arkadaş %2000 bedelsiz verecek dedi bende dedim ki nasıl verecek bu bedelsizi özsermayesi 100.000 iken nasıl verecek dedim vereceği varsa en fazla % 1000 verir dedim.
    Burda yanlış paylaşılanları düzelttim sadece düzelttiklerimin nesi yanlış hiç yoktan senin gibi boş yazmıyorum kardeşim yanlış paylaşılan bilgileri düzelttim.
    Saygılar...
    Ya benmiyim boş acaba 11 mesajın ile sen mi çok mu dolusun acaba? Yada sen hata düzelticimisin? Yada Marshall yönetim kurulundamısın?

Alıntı Originally Posted by Mt5978 Yazıyı Oku

Kademeler deki loglar şuan için boyle

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gersan Elektrik ile mi birleşeceğiz acaba

8.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Ya benmiyim boş acaba 11 mesajın ile sen mi çok mu dolusun acaba? Yada sen hata düzelticimisin? Yada Marshall yönetim kurulundamısın?
    %2000 bedelsiz veremeyeceğini bilmek için yönetim kurulunda olmak gerekmiyor bilançoya bakmak yeterli 🤣🤣

Sayfa 311/814 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411811 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •