Sayfa 311/493 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411 ... SonSon
Arama sonucu : 3943 madde; 2,481 - 2,488 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    16,40-18,40 bandında. 16,40 altında kapanışlar yaparsa şu 14,6x lardaki gap i kapatır jöleli...
    Peynir diyorum başkan🤭 kilosu 150 lira olmuş. Sen hala 14-15 diyorsun😁 bilmem hatırlarmısınız.3 yıl evvel 150-200 bine evleri kimse almıyordu. Şimdi 10 misline kapışıyorlar. Gün gelir telekomu kimse almıyordu 17-18 e diye anlatırlar😄😄😄

2. yarın endeks - açıp + kapasın olur buiş .. tabi bence..

bu da bugünü 65 küsurlarda kapatacak sanırım..

kaçış GAPI dır o...
    Baba yorgun evlat, fazla bıdı bıdı yapma...!!!

3.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    Peynir diyorum başkan🤭 kilosu 150 lira olmuş. Sen hala 14-15 diyorsun😁 bilmem hatırlarmısınız.3 yıl evvel 150-200 bine evleri kimse almıyordu. Şimdi 10 misline kapışıyorlar. Gün gelir telekomu kimse almıyordu 17-18 e diye anlatırlar😄😄😄
    Rahmetli babamda 2011 yilinda almisti 10 liraya , o gunden beri bedelsiz vs de vermedi . Ozaman peynirin kilosu 5 liraydi . 6 dolardı . Pahali felanda degildi . 12 sene sonra hisse 17 lira iste 😀😀😀

Once ki sayfada bir arkadas yazmis hic gap birakmadi gecmiste diye . Tabi birakmaz . 15 senedir ayni yerde tl bazinda donup duruyor .

Cok hayal kurmayin kafayi yersiniz hayatı ıskalarsınız

4. Mehmet simsek bae ye ucmus . Duyduguma gore butceye bakinca sadece butcenin %9 ile esnek olabiliyormus geri kalan eyt emekli memur zamlari bindirince donmuş butce .

Ttkom u satip gelirmi dersiniz 😀😀😀 bence thy gitti yanina bonus ttkom olabilir .

Ozellikle vatandaslarda şu sorun var ttkom kullananlar surekli kesintiden vs den dert yaniyor . Acaba diyorum milleti bezdirip tcell e kaydirip musteriyi tcell de tutup , ttkomuda oyle satmayimi planliyorlar .

5. Tcell de paycell togg superonline tcell tv (ozellikle cok tutuldu tv olayi ) ve bir suru yeni platformu var tcellin

Ttkomun satilmasi yukten kurtulmak gibi birsey heralde . Ici bos gibi geliyor bana .

Birde tcell de yabanci ortak vs var o is biraz zor satilsa belli yuzdesi tatmin etmez .

Ama ttkom anahtar teslim 😀😀😀 alan iyi yatirim yaparsa tcell i kimse anmaz .

6.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Tcell de paycell togg superonline tcell tv (ozellikle cok tutuldu tv olayi ) ve bir suru yeni platformu var tcellin

Ttkomun satilmasi yukten kurtulmak gibi birsey heralde . Ici bos gibi geliyor bana .

Birde tcell de yabanci ortak vs var o is biraz zor satilsa belli yuzdesi tatmin etmez .

Ama ttkom anahtar teslim 😀😀😀 alan iyi yatirim yaparsa tcell i kimse anmaz .
    Fiber İmtiyazı,5g lisansı olmadan,şirkette yönetime katılmadan kimse gelipte ttkoma ortak olmaz. Zaten her sokağından kablo geçiren şirketi satamazsın. Satsan alan kişi ülkede hak iddia eder😁
    Şuan için dediğim konularada netlik kazandırılarak kısmi hisse satışı olabilir. Şu haliyle ne idiğü belirsiz şirkete kimse gelip ortak olmaz. Zaten bu haliylede devlet hisse satmaz. 70-80 cent çöp seviyeler bu hissede.
    Ancak 30 yıllık fiber imtiyazı ve 5g lisansı verilirse, şirket arpalık olmaktan çıkarılıp alıcıyada yönetimde haklar verilirse, önü görülebilir kar eden bir yönetime kavuşursa 5-10 dolardan ortak bulunur. Yoksa bu haliyle çöp olarak devam eder...

7.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    Fiber İmtiyazı,5g lisansı olmadan,şirkette yönetime katılmadan kimse gelipte ttkoma ortak olmaz. Zaten her sokağından kablo geçiren şirketi satamazsın. Satsan alan kişi ülkede hak iddia ederğŸËÅ“
    Şuan için dediğim konularada netlik kazandırılarak kısmi hisse satışı olabilir. Şu haliyle ne idiğü belirsiz şirkete kimse gelip ortak olmaz. Zaten bu haliylede devlet hisse satmaz. 70-80 cent çöp seviyeler bu hissede.
    Ancak 30 yıllık fiber imtiyazı ve 5g lisansı verilirse, şirket arpalık olmaktan çıkarılıp alıcıyada yönetimde haklar verilirse, önü görülebilir kar eden bir yönetime kavuşursa 5-10 dolardan ortak bulunur. Yoksa bu haliyle çöp olarak devam eder...
    Biz hala imtiyaz süre uzatımı onayını bekliyoruz, bu konu çözülüp şirketin piyasa değeri yükseldikten sonra düşünülmesi lazım.
    Yerli bir grup alsa ya da yeni arz daha iyi olur, hiç hesapta olmayan bu BAE ziyareti yarına TVF şirketlerini hareketlendirebilir.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Biz hala imtiyaz süre uzatımı onayını bekliyoruz, bu konu çözülüp şirketin piyasa değeri yükseldikten sonra düşünülmesi lazım.
    Yerli bir grup alsa ya da yeni arz daha iyi olur, hiç hesapta olmayan bu BAE ziyareti yarına TVF şirketlerini hareketlendirebilir.
    Aynen . Bugün yukarı sürerler. Gidişin ardından mutlaka bişey çıkar. Belki swap kredi falan.. koza thy vb hisse satışı süpriz olur. Ttkomun hisse satışı çok süpriz olur. Ttkomu dediğimiz şartlarda kısmi satarlar ancak. Hepsini birden halledecek bir anlaşmayla satmaları çok süpriz olur.. neyse bugünkü sazanlarımı avlarlar bakalım ne yaparlar.ben uzuncuyum zaten 15-20 benim için pek fark yok. Belkide düşer.çünkü danacılar bayram öncesi para alabilmek için bugün satmak zorundalar...

Sayfa 311/493 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •