Sayfa 311/492 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411 ... SonSon
Arama sonucu : 3934 madde; 2,481 - 2,488 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

1. Garantiden işlem yapan arkadaşımız var mı? Alış için fiyat bakayım dedim, 5.150 TL üst fiyat veriyor daha üzeri yok.Sebebi ne olabilir?

2. Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

3. Eşleşme aynımı sayın yakamozz?

4.  Alıntı Originally Posted by GÜNEŞLİGÜNLER Yazıyı Oku
    Eşleşme aynımı sayın yakamozz?
    aynı şekilde
    Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

5. Teşekkürler.

6. Öğlen açılışında bir sürpriz yaparmı sizce arkadaşlar?

7. Merhabalar. Gruba yeni katılıyorum. Ömer Hocam. Osmanlı dan alış satış yapıyorum. Elle fiyatı girince en üst limite giriş yapabiliyorsunuz. Aksi takdirde yandaki sayactan girerseniz dediğiniz gibi belli bı rakamın üstüne çıkar mıyor. Mesela tavan 5500 elle girilebiliyor. Sayactan girersen 5150 gibi giriş yaptırıyor. El ile girişte ise tavandan yukarısını da yazdırmıyor zaten. Herkese bol kazanç.

GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by ialtun1977 Yazıyı Oku
    Merhabalar. Gruba yeni katılıyorum. Ömer Hocam. Osmanlı dan alış satış yapıyorum. Elle fiyatı girince en üst limite giriş yapabiliyorsunuz. Aksi takdirde yandaki sayactan girerseniz dediğiniz gibi belli bı rakamın üstüne çıkar mıyor. Mesela tavan 5500 elle girilebiliyor. Sayactan girersen 5150 gibi giriş yaptırıyor. El ile girişte ise tavandan yukarısını da yazdırmıyor zaten. Herkese bol kazanç.

GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Teşekkür ederim..Garanti'de yandaki sayaç harici bir şey yazamıyoruz. Başka hisselerde bu sorun yok.Dün de aynısı oldu.YBTAS için acaba diyorum;koruma engeli mi yapıldı? Yatırım ilişkilerini aradım bana dönecekler.

Sayfa 311/492 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •