Sayfa 311/1000 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411811 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 2,481 - 2,488 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Arap Şükrü Yazıyı Oku
    Dostlar basligi takip eden biri olarak meraktan soruyorum. Bircok fonun adi geciyor ama neredeyse hic portfoy dagilim raporu pdf paylasilmiyor ve/veya tutulan enstrumanlarin detayi hk. konusulmuyor. Herkes bunlara hakim mi, yoksa goz ardi edilip sadece gunluk getiri yuzdesine mi bakiliyor.
    Genelde ay başlarında konuşuyoruz dağılımlar ay başında geldiği için, başlık çok hareketli olduğu için denk gelmemiş olabilirsiniz.
    Ayrıca ne kadar konuşsak da gelen dağılım 1 ay geriden geliyor ve gün içindeki işlemleri bilemiyoruz ondan çok üstüne kafa yormuyoruz.

2.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    madem tahvillerde düşüş var, ben de değişim yapıp kvb'ye geçtim.
    Yalnız bir kaç gün önce yine tahvillerde 0,50 lik bir düşüş vardı. O zaman da değiştirmiştim. Hiç bir şey fark etmemişti. Ama bu kez düşüş daha fazla bakalım ne fark olacak.

3. Takipteki hisse fonların tümü kırmızı gözüküyor. En az kayıp ACC'de en fazla kayıpta YDI'de olacak sanırım ama birbirine çok yakın kayıplar bakalım kapanış nasıl olacak.

4. NewsTR çok iyi zamanda vermişsin, tebrikler. Endeksin durumu hiç hoş görünmüyor gözüme.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. tzv 2% mi?...

6. allah tcd ni korusun!

7.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    allah tcd ni korusun!
    Amin ama ben yarın sabah satış yazacağım, T+1 den dolayı yarın inşallah fazla hasar almayız. Endeks hoş olmadı.

8.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Takipteki hisse fonların tümü kırmızı gözüküyor. En az kayıp ACC'de en fazla kayıpta YDI'de olacak sanırım ama birbirine çok yakın kayıplar bakalım kapanış nasıl olacak.
    YDI dün satış emri vermiştim, bugünki fiyatından satış yaparım umarım yarın

Alıntı Originally Posted by Cannnnn Yazıyı Oku
    NewsTR çok iyi zamanda vermişsin, tebrikler. Endeksin durumu hiç hoş görünmüyor gözüme.

Sattım ama kararsız kaldım şimdi yeni fon için
    Öyle görünüyor ama yarın bakarsın ralli yapar

Sayfa 311/1000 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411811 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •