Sayfa 311/1122 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411811 ... SonSon
Arama sonucu : 8971 madde; 2,481 - 2,488 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VI

2.  Alıntı Originally Posted by sathyz Yazıyı Oku
    Vakıfbank dolar 1 gün valörlü %1.75, 33 gün.
    Aktifbank 32 gün vade Dolar %3,80 faiz. ama bana göre değil. Yani dövizi faize yatırmak bana göre değil. Haftada 3-5 takla atmazsa yamuluyor.

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Aktifbank 32 gün vade Dolar %3,80 faiz. ama bana göre değil. Yani dövizi faize yatırmak bana göre değil. Haftada 3-5 takla atmazsa yamuluyor.
    Güvercin mi bu???
    Mübarek.????
    Makas makas yokmu??
    Ucundan keselim.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Güvercin mi bu???
    Mübarek.????
    Makas makas yokmu??
    Ucundan keselim.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Evet , resmen taklacı güvercin. Makası biz sadece terzide kullanıyoruz. Bir de resmi açılışlarda....

5. Bu beyaz eşya işinde zam gelecek tantanası hikaye. tamamen insanları paranoyak yaptılar. Her gün bir şeye koşuyor millet daha ucuza alayım diye. Aslında ihtiyaç yokken gereksiz tüketime ve haliyle enflasyona sebep oluyorlar.

Televizyon sahipleri holding patronları, algı yaratarak şahane stok boşaltıyorlar. Milleti soyuyorlar. Oysa SOYUNMA ODASINA değil GİYİNME ODASINA ihtiyaç var. Anladın sen...

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Bu beyaz eşya işinde zam gelecek tantanası hikaye. tamamen insanları paranoyak yaptılar. Her gün bir şeye koşuyor millet daha ucuza alayım diye. Aslında ihtiyaç yokken gereksiz tüketime ve haliyle enflasyona sebep oluyorlar.

Televizyon sahipleri holding patronları, algı yaratarak şahane stok boşaltıyorlar. Milleti soyuyorlar. Oysa SOYUNMA ODASINA değil GİYİNME ODASINA ihtiyaç var. Anladın sen...
    Lastik işi ne alemde???
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

ayın 23 ünde 91 günlük kkm dönüşüm var sanırım 13.69 dan bağlamıştım doalrı bakalım ne verecekler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
    giyinme odası tabelası dikmek büyük icraat....

Sayfa 311/1122 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411811 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •