Onemli Gunler Banner
Sayfa 312/999 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412812 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 2,489 - 2,496 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Bence yakında yaşlılara vs vs bedava ulaşımı falan da kaldırırlar. İmamoğluna çok acil 2.8 Milyar Avro para lazım. Çok acil.

En son Aralık 2023 te %10.75 ten 715 Milyar eurobond dolar borçlandı.

https://www.bloomberght.com/ibb-den-...ihraci-2343013

Ama görünüşe göre daha fazla borç bulması gerekiyor. İşi kolay değil bundan sonra. Emekliye bedava ulaşımı kaldırması lazım. Bir sürü bedava yardımı da durdurması lazım. Bilançoyu düzeltene kadar bunu yapmak zorunda. Yoksa çok kötü bir durum bizi bekliyor. Çok ciddi açıklar var Belediyelerde Hazine garantisi de yok.

https://www.cnnturk.com/video/turkiy...borc-bataginda
    A haber muhabiri.!!!
    Çomar.!!!

Kına yak.!!!

Yürütmenin başı.!!!
    İmamoğlunda 3. Tokadı yedi.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

2. Bunun hic ici goturmedi tabiki.

Yok cok borc varmis bilmem ne, ulan bunlar odenecek, sen reisinin goturduklerine bak.

3. Seçim yenilgisinin unutulması için bir şeyler yapılması muhtemel gözüküyor.
    Ya sevinç (zor olsa da para ikramiye vesaire) yada şoka sokacak yeni bir üzüntü.
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

4.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bunun hic ici goturmedi tabiki.

Yok cok borc varmis bilmem ne, ulan bunlar odenecek, sen reisinin goturduklerine bak.

Benim siyasi partilerle hiç işim olmadı. Hiç yorum da yapmadım.

İmamoğlu ve Mansur çok başarılı KK nın yerine gelmeleri lazım diye geçen seçimden sonra yazmıştım.

Ben sadece dolar almayın, Altın alın dedim. Başka da yorumum yok.

İBB nin borcu ortada duruyor. Borç sorun değil, kolaylıkla çevirilebilir diyorsan, diyeceğim bir şey yok.

5.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    A haber muhabiri.!!!
    Çomar.!!!

Kına yak.!!!

Yürütmenin başı.!!!
    İmamoğlunda 3. Tokadı yedi.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!

sen boş boş yazıyorsun. insanlara 1800$ dan Altın alın dediğimde ısrarla dalga geçtin, yastık altı dolar alın dedin.

Altın alan mı kazandı? Yoksa sana uyup yastık altı dolar alan mı? Yastık altı dolar alanın parası son 2 senede en az net %10 eridi gitti.

Altın alanın parası dolar bazında %20 den fazla kazandı.

Hala slogan atıp boş boş yazıyorsun. insanda azıcık akıl fikir olur. Ulan tüh ben yanıldım. bir moktan anlamıyormuşum diyeceğine hala yazıyorsun.

Burası yatırım başlığı. insanların parasına para kazandıracak hangi öneride bulundun şimdiye kadar?

Bana 1 tane faydalı önerim oldu, sayemde insanlar para kazandı diyeceğin 1 tane önerini söyle.

CeHaPe zihniyeti 1. parti.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Dolar çakılır mı acaba? Önce 30 sonra 25 ordan da 15.
    Yurt dışı kapalıyken ani bir hareket oldu. Daha da düşermi sanam ama ciddi bir faiz artış beklentisi var
    %70'e kadar beklenti oluşmuş durumda.

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    CeHaPe zihniyeti 1. parti.

KK şimdiye kadar çoktan gitmiş olsaydı, bu sonuç geçen seçimde de aynen böyle olurdu. KK gidince oy patlaması oldu. Büyük bir başarı yakalandı.

Sayfa 312/999 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412812 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •