Sayfa 312/450 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412 ... SonSon
Arama sonucu : 3594 madde; 2,489 - 2,496 arası.

Konu: ATLAS - Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. sayende ne kadar sabırlı oldugumu ögrendim. tesekkurler atlas.. vermiyorum işte

2. hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

3. ..............
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

4. şeker yatırım sen bu işi çözdün en düşük 1.05 gören bir tahatada 1.03 maliyetle hisse satmayı becerdin.
    daha öncede aynısını yapmıştınız 1.03 ve 1.04 ten aldığım hisseleri 1.15 ten vermiştim.
    tekrardan 1.00 leri gösterirsen minnettar olurum.
    ha bu tahtada fazla beklentiye girermiyim asla girmem çünki anladığım kadarı ile bu hisse metronun bölünmesine referans olacak.
    bakın atlas bölündü bişey olmadı metroda bölününce bişey olmayacak izlenimi veriliyor.
    metroda da rüçhanları kendileri kullanmak için bu kağıdın sürünmesi lazım.

5. ............

6. Bu takas t+0 dur....

7. Bu son 2 işlem günü alan satan, yukarıdaki t+0 olan takasa bunları ekleyip çıkardığınızda son takas hali bulunur

8. Lutfu hocam takaslar için tşkler

Sayfa 312/450 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •