Onemli Gunler Banner
Sayfa 312/371 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362 ... SonSon
Arama sonucu : 2968 madde; 2,489 - 2,496 arası.

Konu: SAYAS - SAY Yenilenebilir Enerji Ekipmanları San. ve Tic. A.Ş.

Alıntı Originally Posted by chevron Yazıyı Oku
    Biraz daha çıksın buralar yorumla dolar. Klasik yatırımcı psikolojisi.(Gidene atlama içgüdüsü)
    Sana katılıyorum.
    Daha önce çok yaşamışlığım vardır. Nasıl olur da bu hissenin forumunda kimse olmaz demişimdir.
    Aslında bir yerde de bu bir işarettir.

Eğer bir şirketi doğru analiz etti iseniz , temel finansallarına ve beklentilerine göre ucuz bulmuşsanız ve forumları da boş ise bu hisse yatırım için biçilmiş kaftandır.
    Diye düşünüyorum ben ama tabi herkesin düşüncesi de farklı olabilir.

Aşağıya TUCLK forumunda 13 ocak 2021 Tarihinde yaptığım yorumu kopyalayım. Bakın ne yazmışım;
    Evet dün bugün yükledik bakalım.
    1-2 Yıl önce bir arkadaş sormuş incelemiştim, ucuz görünüyor ama borçluluk oranı yüksek olduğu için galiba ucuz işlem görüyor diye yorumlamıştım.
    Tesaadüfen ekranıma düşünce bu niye yükselmemiş, dağda kırda bayırda hisse kalmadı uçurdular, bunun günahı ne ki dedim.

Hızlıca EREGL ERBOS ISDMR ile kıyaslama yapıp karar verdim. Borçluluk oranını gözardı edersem ucuz kalmış göründü.
    Forumu da ıssız görünce alayım bari dedim.

Şu fabrika yeni makina işini bir araştıralım bakalım, Potansiyel ne kadarmış.

Sonra 12 Mayısta yine yorum yapmışım
    Bugün de ben TUCLK aldım, hayırlısı inşallah.

Vergi dairesine yakın rakamlar konsolidede de gelirse süper olur. Genelde metal sektöründen gitmeyen kalmadı neredeyse.

Ocak-Mayıs 5 Ayda toplam 3 sayfa yorum yapılmış. Hisse fiyatı 8-9 arasında idi. Bugün 14 lerde.

Heeeeeeyyyyy
    ..............
    HEeeeeeyyyyy

Forum o kadar boş ki yoorumlar eko yapıyorr

4. Sayas iyi bir bilanço açıkladı. Kar marjı 3. Çeyrekte 17.45’e çıktı. Döviz pozisyonunu artırdı. Borçlarını azalttı. Şirket gerçekten iyi işler başarıyor.

Geçen sene bu dönemlerde yurtdışı sipariş haberleri gelmişti. Yine bu haberler gelebilir. Şöyle 4-5 milyon euro’luk iş gelse süper olur. Beklemeye devam. YTD..

Sayfa 312/371 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •