Onemli Gunler Banner
Sayfa 312/1038 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412812 ... SonSon
Arama sonucu : 8297 madde; 2,489 - 2,496 arası.

Konu: Tavuk Çiftçiliği Maliyeti ve Gerekenler

1. Aslinda son donemin en muhim g20 si
    Gerci artik g20 lik pek biseyde kalmadi
    Zaman skalada boney m. Kursk vb geride kaldi
    Ama
    Verimsiz kullandin kaynaklari cionic maconic. Halbuki tum kilit seyler elindeydi.af buyur. Boyle kazma daha gorulmedi gorumcemde gormemisss
    Bakam kitlenen ehonomiyi ehonomileri nassi acican
    Hic sevmem ama bu dunyanin en sansli ehonomisi de galiba asalak yunanda
    S400 senbolik zate. Kimse sana dayatamaz kurma diye
    Kuruncada izinsiz gelmeye kimsenin macasi yemez

2. İmdi ya hadji. Hacı demek bu
    Araba herkes kullanır kamyon kullanamaz ama
    Kamyon kullanan her kişi ise araba Kullanır
    Tam tersine sıkıntı yok yani
    Bi gun bi yurdun bi vetandasi is bulma Pera kazanmaga bi gün mensubu bulunduğu yerin bayrak yayınlarına sipikerlik sınavı yani maaşli bir iş için gider
    Gerci pek çok section vardır at yarışı at şeyi yorumculugu makrame nasıl örülur gibi sosyal programlar veya evlilik hatta ehonomi tv porogramlari
    Hasbelkader sonuncuya giriş yaptın ama daha araba kullanma değil bile bu
    Sonra şirinsin şeysin vs deye aile boyu buyyuk perayi emanet ettiler
    Hiyarco gibi de atladın. E ne bekliyon
    Kamyonu tam gaz hedefe ulaştırmayi mi? :-)(((
    Şaka bile böyle masalsi anlatılmaz

3. bacımın döpiyes renk ve dizayn olarah mohteşem uleyn helal
    ama gerdanlık çok şişkin az sade olmalı ne la o kunta kinte bile daha zarif ince kolye halka neyim taşıyodu
    https://www.msn.com/tr-tr/haber/duny...cid=spartandhp
    gözlerinin altı biraz beze dolu olsada herneyse ossun emme ittir et zate gidicisin
    boris geliyo boris , cansun boris, bi ara hasan cansun (iki isimli) bi herif vardı hep bunun ikinci johnson isminden şüphe ettiydim zate kaypak biriydi. annıyom şimdi az az. neyse boris madem deden Türk oğlu Türk sende elesin bah hele, özünü unutma, aslen yeni finansal sistemde artıh ben ingılınd denen bi yerin ve para biriminin varlığının sadecene london daki metal borsasından ibaret olabiliceğini düşünsemde. hikaye yani, diğer yandan bunun temellerini roth dede muhtemelli demir leydi margeret teçır la attı o neydi la sıkı para politikası kem küm bence o dönem kıraliyet aile de şu gerzek çarles in söküklerini dağıtık aşk meşk şeylerini kovaladığından bu operasyon roth emmi içüm gayet kuley olmuştur heralde, kaldı ki o da ab nin (doçland oluyo bu bizzatihi yoksa ab mabe felan feşman diye bişey yok zate) ada yı bu kaden kolay diktir edebiliceğni hesaplamamıştı
    ne dedik herkeş hata yapar
    işte o hatalarda, çabuk fark edip, fermuarı çabbuh çekin
    Son düzenleme : Moruk; 29-06-2019 saat: 10:58.

bişei kurguladımı en zayıf halkaya kadan kafa patlatacan
    enigma misall
    sen git mis gibin ençıniering yapp
    malın teki
    yokk
    zig hayl
    yok efenim/sepet efenim deyip sobelen.

neden değişken kullanmamışla annamadım gerçi ya
    neyse.

darih tekerrürleriynen habire döner
    die meşhur bi kong kafatası adası lafı va
    o hesap,
    forhandırt yiırs sonna bu kadan dönen varlık görmek bizede nasip oldu
    sayı az ossada teknik olarak dönüş hızı yüksek vede kendi içsel alemlerinde fena volatil bi cenerasyon.

yaw müdür deme öle
    çalışan kadın sonuçta,
    hem o süs diil sembol.

5. şimdi komandonun atasözü
    keşif tedbir irtibat
    yani düşmanı gördün keşfettin deyek emme tedbürünü alıptana gene hep irtibatta kalıcan
    yoksa öldün
    tevekkeli değil mi , telsiz açık düşman ona hikaye anlatır öteki ona türkü söyler
    maksat mesafeyi ayarlayıp hayatta kalabilmek

ben daha rus tarafının ingılınd ile masaya ---bu tutumdan mütevelli--- oturmayacaklarını
    ingılınd ın irtibatı yitirmiş olduğunu düşünüyom
    o ufacık ada da çelik donla gezecem
    eğer ki
    dil okuluna felan gidersem
    öyle pilanım yok aslen ama dünye bu meçhul

kim skr ? o senbolü menbolü. ne diyon yani boyna ilmeği geçirip köle ederim felan mı haha geçiniz. artık paralı kölelik devri sen yeterki elektro veya yazılımsal bi icat yap paranı alırsın ama gene kölesin o ayrı
    öyle şeylerin blöfü mülofü olmaz
    eskiden güçlüydün
    şimdi öyle mi?

6. şort ve parmak arasına ek olarak , bi de mekandan yaya olarak çıkarken , lokantadan ya da bir mağazadan mesela böyle kaldırımda geniş açı ile yarım daire çizen diğer yayaların geçiş güzargahını ihlal eden insanlarla da asla muhatap olmamak lazım .... laubalidir ciddiyetsizdir...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

7. kısaca gösteriş yapıp caka satıp, aha işte ben burdayım diyen tiplemelere
    bana ne bana ne şarkısı ile dikkat atfetme en güzeli heralde
    bi ego olmalı ama sırıtmıycak derece, galiba böyleydi...

8. böyle esnaf lokantasında çatlayana kadar yiyip , karnını ovuştura ovuştura , lokantanın kapısından kaldırıma adım atan tiplerden hiç hoşlanmam .. bi de bu tipler mutlaka gidecekleri istikamete yönelirken hemen sağa ya sa sola sapmazlar , dediğim gibi önce bi geniş daire çizerler kaldırımda yayılırlar öyle yön bulurlar.....

iki ) sağa sapacaktır araç sürücüsü , sola sapmasına az kalmıştır , önünde araç vardır , kıçına batar o önündeki araç , mutlaka sollayıp gene dediğim gibi geniş açı mantığı ile , sağa sapar....
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

Sayfa 312/1038 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412812 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •