Sayfa 312/1000 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412812 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 2,489 - 2,496 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Siz gecen ayin hisseleri uzerine yorum yapiyorsunuz

Dun yaptiginizin aynisi yapildi ve enaz 200mk arti dendi ama ne geldi eksi 175
    Demekki gecen ayin hisselerinde degiller...
    Önceki gün tahminlerimizin tutup dün tutmamasının nedeni geçen ayın hisselerindeler mi bilemeyiz ama borsanın dalgalanmasında gün içi işlemlerde tokatlanmaları sanırım ons ve türev işlemler dahil dün onsta bıst gibi iyi dalgalandı

Alıntı Originally Posted by sevinen Yazıyı Oku
    Yanlış anladınız üstat ben eksi ya da artı yazacak demiyorum önümüzdeki 3 gün için. Zaten hisseleri takip etmeyi de bıraktım. Çünkü belki şu anda o hisselerin hiç biri jalenin elinde yok geçen ay ki dağılıma göre yorum yapmak zaman kaybı. Telefonla bilgi alabilirsek sadece yorum yapabiliriz geçen ons da olduğu gibi. Yukarıda ki asıl mesajım şuydu bist de 411 hisse var an itibariyle 211 i artı da. Bu piyasada fonda eksi getirmek zor. Gözünü kapatıp seçseniz yüzde 50 oranında + olan hisseye denk gelirsiniz zaten :D Onsdan da ders çıkardığını varsayarsak kesinlikle önümüzdeki 3 gün için eksi yazmamalı diyorum aslında yorum olarak.
    Simdi anlasildi ustadim
    Haklisiniz diyorum ve jaleye sovmemek icin dua ediyorum

3.  Alıntı Originally Posted by sevinen Yazıyı Oku
    Yanlış anladınız üstat ben eksi ya da artı yazacak demiyorum önümüzdeki 3 gün için. Zaten hisseleri takip etmeyi de bıraktım. Çünkü belki şu anda o hisselerin hiç biri jalenin elinde yok geçen ay ki dağılıma göre yorum yapmak zaman kaybı. Telefonla bilgi alabilirsek sadece yorum yapabiliriz geçen ons da olduğu gibi. Yukarıda ki asıl mesajım şuydu bist de 411 hisse var an itibariyle 211 i artı da. Bu piyasada fonda eksi getirmek zor. Gözünü kapatıp seçseniz yüzde 50 oranında + olan hisseye denk gelirsiniz zaten :D Onsdan da ders çıkardığını varsayarsak kesinlikle önümüzdeki 3 gün için eksi yazmamalı diyorum aslında yorum olarak.
    Katılıyorum ne yaptıklarını bilemiyorsun bıstın bu çıkışında önümüzdeki haftabaşı 10 gün olacak sıfır çekiyolar yatayda dediğim gibi iyiki bıst iyi gidiyor şuan yine 103 seviyesini deniyor

Alıntı Originally Posted by John Dutton Yazıyı Oku
    Önceki gün tahminlerimizin tutup dün tutmamasının nedeni geçen ayın hisselerindeler mi bilemeyiz ama borsanın dalgalanmasında gün içi işlemlerde tokatlanmaları sanırım ons ve türev işlemler dahil dün onsta bıst gibi iyi dalgalandı
    Ustad
    Ons dune gore iyi
    Bist 103k oldu
    Tcd buna ragmen eksi yaparsa ben artniyet ararim bunda...

5.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Simdi anlasildi ustadim
    Haklisiniz diyorum ve jaleye sovmemek icin dua ediyorum
    eksi getirmekte büyük başarı iyiki bıst çıkıyor yani

eksi getirmekte büyük başarı iyiki bıst çıkıyor yani
    Su duruma gore siz ne diyorsunuz tabiki yine tahmini

7.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ustad
    Ons dune gore iyi
    Bist 103k oldu
    Tcd buna ragmen eksi yaparsa ben artniyet ararim bunda...
    Aynen katılıyorum bu havada bu durumdaysa o geçen ay ki portföyde iyi getiriyor dün dahil sorun ne?

Aynen katılıyorum bu havada bu durumdaysa o geçen ay ki portföyde iyi getiriyor dün dahil sorun ne?
    Farkli senaryolar donuyor olabilir mi???
    Ya ben hisseden pek anlamam ama dun bana verselerdi yonetimi ben bile arti getirtirdim

Sayfa 312/1000 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412812 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •