Sayfa 312/570 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 2,489 - 2,496 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1. Temettü ve bilanço beklentisi ile 14,37'den trene atladık bakalım hayırlısı. Endeks pek iç açıcı değil ama hissenin bu aralar endekse bağlı hareket edeceğini düşünmüyorum en azından beklentiler fiyatlandırılana kadar.

2. Bahriyeli kardeşim millet neden kızgın biliyor musun? Halka arzdan bir gün sonra düşüş başladı taâ 21 lrden 14 lre...bu kadar da düşüş olmaz ki arkadaş.bakın enerji sa bakın mparka durum nasıl . bir kıyaslama yap.

Venus_V3_5580 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by vizara Yazıyı Oku
    Temettü ve bilanço beklentisi ile 14,37'den trene atladık bakalım hayırlısı. Endeks pek iç açıcı değil ama hissenin bu aralar endekse bağlı hareket edeceğini düşünmüyorum en azından beklentiler fiyatlandırılana kadar.
    Senin maliyet düşük.ama milletin maliyeti çok yukarda. Milli liman bakalım nasıl milliymiş.

4.  Alıntı Originally Posted by kırşehir40 Yazıyı Oku
    Senin maliyet düşük.ama milletin maliyeti çok yukarda. Milli liman bakalım nasıl milliymiş.

Haklısınız inşallah herkesin beklentisini karşılar yoksa bir daha kimsenin yüzüne bakacağını zannetmiyorum. Ayrıca yeni halka arzlar için çok kötü bir örnek olabilir. Arz öncesi yapılan yüksek başvuru tüm herkes tarafından ekonominin canlılığına olumlu bir örnek olarak gösterildi sonrası ise malum. Bunun bile şirket sahipleri üzerinde dolaylı bir baskı olabileceğini düşünüyorum umarım yanılmam.

5. Şu kağıtta tek sıkan sey dıger kagıtlar hareket yaparken bızım baygon modda olmamız bugun kı gıbı 3-5 bısey yapsa ufaktan bı heyecan yapsa

6. aksama gerı ıade edersın

Alıntı Originally Posted by vizara Yazıyı Oku
    Temettü ve bilanço beklentisi ile 14,37'den trene atladık bakalım hayırlısı. Endeks pek iç açıcı değil ama hissenin bu aralar endekse bağlı hareket edeceğini düşünmüyorum en azından beklentiler fiyatlandırılana kadar.
    sereflıler 20 ser bın lot satısı yazdılar

7. Hareket güzel ama kademeler bomboş istedikleri gibi aşağı yukarı oynatıyorlar inşallah seans sonu olumlu olurda tekrar aşağılara inmez

8. denızın 80 bın lot satmasının anlamı ne sen patronsun zaten mıllı ımıllı gecırdın bıze daha burdan satmak nıye

Sayfa 312/570 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •